2733
2739

قشنگ انگار مغزمو درمیاره میپره روش لهش میکنه بااین کاراش گیر داده باید رلت بیاد خواستگاری هربار بحث رلم بشه تیکه بارم میکنه اعصابمو خورد میکنه حتی ب گریه میفتم از تیکه هاش مگه اون چند سالشه ک بتونه بیاد؟؟مگه من چندسالمه ک بتونم مسئولیتو قبول کنم؟؟؟یاووقتی برام خواستگار بیاد اصلا نظرم واسش مهم نیست نظر خودش مهمه ک بپسنده یا نپسنده تازه انقد خواستگار دارم ولی تیکه میپرونه ک تو سالی یبارم خواستگار نداری،چرا خواستگار نمیاد واست درصورتی ک خیلیییییییی خواستگار دارم ماشالله همین اول ماه رمضونم باز خواستگار داشتم میخوام گریه کنم از دست کاراش😭😭😭😭😭میخوام لج کنم بش بگم تا پیر بشم تواین خونه میخوام بمونم ازدواج نمیکنم با رلمم ازدواج نمیکنم بمونم رو دستت بلکه توعم حرص بخوری انقد ک منو حرصم دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند سالته مگه چرا بهش گفتی رل داری 😅😅

پشیمونم پشیموووون کاش بهش نمیگفتم حالا هم هی میگم دیگه درمورد رلم حرف نمیزنم ولی بعضی وقتا یه حرفایی هستن کسیو ندارم بهش بگم برام جالب هستن دوست دارم واس کسی تعریفشون کنم میام میشینم واس مامانم تعریف میکنم میزنه توذوقم،حرصم میده،روانمو بهم میریزه