2733
2734
عنوان

کاش کسی بود که بشه باهاش صحبت کرد

57 بازدید | 11 پست

بعضی وقتا انقدر حالم گرفته میشه دلم میخواد با یکی که غریبه باشه صحبت کنم ، مشاورم نمیتونم برم 

ولی خب واقعا بعضی وقتا دیگ کم میاره ادم

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫

با من میتونی 

البته اگه بخوای..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست داشتی میتونی رو من حساب کنی اجی:)

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2731
من باامام زمان درد ودل میکنم مطمئنم رازداره شنونده

یجا دارم خونه یکی ، میرم رو پشت بومشون میشینم شبا با ایمون حرف میزنم گریه میکنم ، ولی الان نمیتونم‌برم اونجا ، دلم یجای بلند میخواد برم ، یجا ک کسی نباشه

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
2740