2733
2739
عنوان

بیاید قضاوت کنید حق با کیه

158 بازدید | 16 پست

واقعا خستم ب حدی عصبیم که دیگه نمیفهمم قراره چیکار کنم شوهرم یه روز خوش نزاشته برامون همین دیشب الکی الکی از جای دیگه عصبی بود سر من خالی کرد و بعدشم رفت باباشو ببره تا جایی .یه سره داریم بحث میکنیم همش بهم دروغ میگه و حرصم میده تهش میگه تو روانی یه دختر کوچولو دارم و الانم باردارم گاهیی فکر میکنم کاش ی جایی داشتم چند روز تنها برم بمونم مغزم خسته از حرفای ناجور شنیدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد منی چن روزه جنگ اعصاب راه انداخته ی دختر دارم یکی هم باردارم اخرین دعوامون یکساعت پیش بود الان بخاطر حرص دادن بمن رفته پایین پیش مامانش

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
چقد منی چن روزه جنگ اعصاب راه انداخته ی دختر دارم یکی هم باردارم اخرین دعوامون یکساعت پیش بود الان ب ...

برا من پیش مادرش رفتن مهم نیست چون انقد خانواده گندی هستن که حد نداره میدونم اونجام خوشی نداره ولی از حرص دادناش خستم دیگه نمیدونم چیکار کنم فقط میخام برم یجا چند روز هیچکس و نبینم حتی دیگه حال نگه داشتن دخترمم ندارم چون اعصابی برام نمونده ب جا اینکه اون درکم کنه بگه بارداره حرصش ندم ولی روز ب روز نفهم تر میشه 

2740
برا من پیش مادرش رفتن مهم نیست چون انقد خانواده گندی هستن که حد نداره میدونم اونجام خوشی نداره ولی ا ...

باورکن منم همینم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا حیف اسم انسان که روی اونها بذاریم

ففط مادر پدر خودش میتونن بتوپن بهش ک اونام ی ساله با من قهرن شوهر موزیم دعوا انداخت ک من بی کس تر بشم کسی نباشه پشتم و بگیره

دیگه کم مونده دهنم ب نفرین واشه

نکن من کردم ب خودم برگشت الان دیسک کمرم

الان رفلاکس معده ام

هیچیشون نمیشه

روز ب روز خوشبختتر

از ۲۵ ام تاهمین امروز ببین چن روزه توخونه حبسم

ازصب گریه کردم دوساعت خودمو زدم تا برد ۱تومن وسیله خرید

بخاطر رفلاکس چن روزه نون خشک میخوردم

یبوستم

گفتم انجیر خشکم بخر نخرید

همش دردغ میگ

همش پشت خانواده اشه

عصبی

زودجوش

دست بزنه

تو ۲۵ سالگی پیرم کرده

یکبارم خودکشی کردم

هیچکس هیچیش نمیشه

ب دخترت رحم کن همین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706