2733
2739
عنوان

۲ میلیارد پس انداز دارم و ۱۹ ساله

765 بازدید | 45 پست

دلار و طلا و ماشینه روهم ۲ میلیاردی میشه

همه اشم از پس اندازه های خودمه

این ایده های پس انداز از دوست پسرم و پدرم یادگرفتم

دوتاشون هوش اقتصادی خیلی خوبی داشتند

منم ازشون تقلید کردم

مثلا پدرم میگفت هر ماه هرچقدر که تونستی برو دلار بخر بزار کنار

یه ماه من ۲۰ دلار میخریدم یه ماه خرج خاصی نمیکردم ۲۰۰ دلار میخریدم اما هر ماه میخریدم .

یا مثلا دوست پسرم مبگفت خرید طلا از پس انداز های ده قرن پیشه و راهکارهای از دور افتاده است اما چون کم ریسکه مردم انجام میدن.

پیشنهاد میداد از مبلغ های کم ارز دیجیتال (بیت کویین )بخرم جای طلا 

من خودم هیچی از بیزنس حالیم نیست 

کاری با درست و غلط بودن حرفاشونم ندارم

فقط دیدم این راهکارا این دوتارو پولدار کرده منم الگو میگرفتم

و واقعا معاشر های ثروتمند شمارو ثروتمند میکنند 

سعی کنید دوستان و اطرافیان تون که خیلی باهم وقت میگذرونید تو حوضه ی کاری شون موفق باشند

شما با ادم های غرغرو و ناله کن و تنبل فقط عقب می مونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موافقم🥂 فقط اینکه خیلی سخت میشه پس انداز کرد 

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

سرمایه اولیه کجا بود؟ جیب ددی؟ 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
2738
2706