2737
2739
عنوان

۲ میلیارد پس انداز دارم و ۱۹ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست منم دلش میخواد وارد بورس و اینا بشه. ۱۶ سالشه ولی درامدی نداره. اسی شما خودت سرکار میری که هر ...

اره من کار میکردم 

من حتی پول تو جیبی خوبی هم میگرفتم از بابام

من حتی اعتیاد به خرید هم داشتم و گذاشتمش کنار

دوست پسرم مجبورم میکرد هر خریدی که میکنم بنویسم

هزینه هام کنترل کردم

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2728

خب عزیزم سرمایه اولیه بوده که تونستی زیادش کنی 

کسی که درآمدش کمه وتو مخارج اولیش گیر میکنه  نمیتونه درماه کلی دلار بخره وپس انداز کنه نهایت بتونه ماهی ۳۰۰ بزاره کنار که تهش بعد یک سال میشه قد یک گرم طلا 

قدیمیا خوب میگن پول. پول میاره

باید باشه که بشه زیادش کنی 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
خب عزیزم سرمایه اولیه بوده که تونستی زیادش کنی  کسی که درآمدش کمه وتو مخارج اولیش گیر میکنه &n ...

بخدا خیلی هم سنی هام این پولارو رستوران کافه میکردند 

من خیلی کار هارو نکردم

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
اره من کار میکردم  من حتی پول تو جیبی خوبی هم میگرفتم از بابام من حتی اعتیاد به خرید هم داشتم ...

والا  من پول نقد دارم نمیدونم به چی تبدیلش کنم تا ضرر نکنم و بیشترین سود را داشته باشم.بعد دوسال میخوام یکار بزنم با هاش

2738
اخه چند روز پیش داشت میگفت طلا بعد از سود بانکی بیشترین سود بهش تعلق گرفته

تو کشور تورمی ما نقدینگ نگه ندار

چون فقط پولات بی ارزش میشه

طلا هم راهکار خوبیه

اما ارز دیجیتال جدید تر و پر سود تره

بخدا خیلی هم سنی هام این پولارو رستوران کافه میکردند  من خیلی کار هارو نکردم

متوجهم عزیزم  

ولی منظورم اینه خیلیا رستوران وخرید لباس و...براشون آرزو هست 

تو مخارج یومیه زندگی گیر کردن 

پول باید باشه که بشه پس انداز کرد یا تصمیم به خرجش گرفت 

وقتی نیست نمیشه پیشرفتی هم کرد 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
دوست منم دلش میخواد وارد بورس و اینا بشه. ۱۶ سالشه ولی درامدی نداره. اسی شما خودت سرکار میری که هر ...

بورس خیلی پر ریسکه

من هیچ وقت انجام نمیدم

والا من ارز دیجیتال نمیدونم چیه .همون دلاره😂

راجبش تحقیق کن 

نه گلم دلار که دیجیتال نیست😂

تو کشور تورمی ما نقدینگ نگه ندار چون فقط پولات بی ارزش میشه طلا هم راهکار خوبیه اما ارز دیجیتال ج ...

همسرم میگه بیا بریم بزاریم بانک سود ۲۵ درصد میده.یه سوال طلا پایین میاد صبر کنم بخرم وقتی پایین اومد یا نه بالا میره

2706