2733
2739

حتما پلنگ دوس داره

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو من خودمو دوس دارم

لابد پیشش بی اعتماد به نفس بود که اینطور میگه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

چی بگم یحتمل ترین حالت اینه که ادم ظاهربینیه 

و شکل صورتت واسش مهمه

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2740

هنوز قند شکن نخریدی؟! ⛔️

📌فروش ویژه v2ray باقیمت مناسب و سرعت عالی و بدون قطعی در هر شرایطی

✴️یکبار بخرید و مشتری ثابت شوید✴️

😀الان بهترین فرصته تا به قند شکن جدید و پرسرعت آلمانی ما متصل بشی 🇩🇪🔥

📌 پشتیبانی تا اخرین روز خریدتون

🔍 با امکان بازگشت وجه در صورت مشکل از طرف ما

اندورید_آیفون_ویندوز

✳️همراه با آموزش نصب و اجرای برنامه v2rayNG ✳️

همین الان خریدتو انجام بده 👇😀

🤖 09054785745

یه کاری کن نامزد دختر عموم کمکم به خاطر همچین چیزا ولش کرد با اینکه دخترعموم نچرال خوشگل بود البته اگه پسره خیلی برات مهمه ممکنه یه ادمی روادم عاشقش باشه ولی دوست داشته باشه تو چهرش یه سری تغییرات ایجاد بشه 

اینکه الان یه سریا بیان بگن به جهنم کات و فلان  مگه عشق از سر کوچه اومدهد که بشه به همین راحتی نابود ش کرد

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)