2733
2739
نخیر هرکی که مریضه انجام میده شما هرجور شده می خوای ثابت کنی طرف چون خیلی نیاز داره تجاوز میکنه ولی ...

چی میگی کی گفته میخوان اینو ثابت کنم بحث و عوض نکن دیوانه خب اون با ناموس و با وجدان نیاز داره اونم سدید ولی چون با ناموسه کنترل میکنه خودش و چه ربطییی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی اگه قربانی بگه موافقم طرف ادامه نمیده به تجاوزش؟ اتفاقا بیشترم لذت میبره اونا فقط میخوان کارشون ...

نه اینو من نمیدونم

من منظورم استارت قضیه بود

این که شخص متجاوز هدفش یه رابطه جنسی رمانتیک و عادی نیست

متجاوز از آزار قربانی هم لذت میبره

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2731
نفهمیدم؟ خب چون عطش دارن اینکارو میکنن دیگ

عزیزم اینطور باشه زن فقط یه کالاست که مرد با عطشی که فقط خودش داره رابطه برقرار میکنه.

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑

من با اینکه زنم ولی به نظرم 

اولا بخاطر اینکه زنها احتیاج به پیش رابطه و پیش نوازش رابطه دارن ...دوما قدرت بدنی مثل مردا ندارن...سوماا زنها اگه اون رو داشتن زور و قدرت بدنی مردا رو داشتن ، به زن ومرد رحم نمیکردن همرووو....‌از دم هاااا😂😂

خب من هم دارم همینو میگم طرف مریض و روانی و بی ناموس بین گلم خیلیاااا زن دارن تجاوز میکنن مثل اون تا ...

عزیزم نه به یه نفر قانعن نه به تو حموم مردا معمولا چسم دارن به خیلیا اونی که میگی کاری نمیکته چون خوبه و‌کنترل داره و اینکه این موردی که مثال زدی کمتره معمولا افرادی که شرایط ندارن و ندید بدید اینکارو میکنن

نه اینو من نمیدونم من منظورم استارت قضیه بود این که شخص متجاوز هدفش یه رابطه جنسی رمانتیک و عادی ن ...

نه اتفاقا از رابطه رمانتیکم بیشتر لذت میبره چون میدونه قبول نمیکنه طرف همون به آزار و اذیت رو میاره 

2740
نه اینو من نمیدونم من منظورم استارت قضیه بود این که شخص متجاوز هدفش یه رابطه جنسی رمانتیک و عادی ن ...

معمولانم قبل انجام اون کار صحبتشو پیش میارن مزه دهن طرف و بفهمن که به زور متوسل نشن

من با اینکه زنم ولی به نظرم   اولا بخاطر اینکه زنها احتیاج به پیش رابطه و پیش نوازش رابطه ...

خب پیش رابطه چه ربطی داره؟ الان قدرت بدنی داشتی خودت نجاوز میکردی به بقیع؟ خب ما کلی زن قوی هیکل داریم در مقابل مردای لاغر اندام چرا این اتفاق نیفتاده پس؟

معمولانم قبل انجام اون کار صحبتشو پیش میارن مزه دهن طرف و بفهمن که به زور متوسل نشن

نه ببین

اونی که حرفشو پیش میاره تجاوز بکن نیست،اون همین طوری دلش رابطه میخواد،حالا یه زن تن فروش هم سر راهش قرار بگیره که چه بهتر

تجاوز بکن کسیه که رابطه به زور رو دوست داره

چون تو یه رابطه عادی و نرمال مرد براش جالب نیست که شما کل عضلات بدنتو سفت کنی و جیغ بزنی و...

تا یه حدی خشونت تو رابطه برای آدما جذاب هست،ولی نه دیگه در حدی که زن تا دم مرگ بره

بعد هم خود تجاوز یه عمل مجرمانه اس و کسی صرفا رو حساب تخلیه جنسی سراغ تجاوز نمیره،اگه اینو بگن فقط یه توجیهه.متجاوز در اصل ترس و رنج کشیدن قربانی براش جذابه.

یعنی این که با استفاده از یه عمل جنسی موجب عذاب اون شخص میشه براش جذابه.

وگرنه ما مرد متجاوز متاهل هم داریم

مرد متجاوز به بچه و مرد هم داریم

اونا هدفشون برطرف کردن نیاز جنسی نیست،در اصل پی آزار و اذیتن

مثلا اون مردی که به آتنا اصلانی ۶ ساله تجاوز کرد متاهل بود و قطعا مشکل برطرف کردن نیاز جنسی نداشت

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2706