2733
2739
نه ببین اونی که حرفشو پیش میاره تجاوز بکن نیست،اون همین طوری دلش رابطه میخواد،حالا یه زن تن فروش هم ...

این داستانی که شما میگی مربوط به اوناییه که فیتیشرابطه با زوره که خیلی کمه ولی متجاوزا همونایین که من گفتم اونا فرقی براشون نداره رابطه با توفق باشه یا به زور فقط میخوان به هدفشون برسن همین این کاملا واضحه اینقدر پیچوندن بحث نداره که کاملا مشخصه اکثرشون اول حرف پیش میکشن طرف مپافق باشه که خوش بحالشونه راحت ترن

چون همیشه قدرت دست مردا بوده 

تو بخابی پاشی بری به یه مرد تجاوز میکنی میزنه میمیری 

ولی یه مرد بخاد بیاد سمتت زورشو نداری بزنیش 

خانوما هم نیاز  جنسی دارن 

کامل میشه اینو حس کرد ، دقیقا قبل و بعد پریودی هم خیلی بیشتر میشه 

اگه حس میکنین نیازی ندارین به دکتر مراجعه کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون همیشه قدرت دست مردا بوده  تو بخابی پاشی بری به یه مرد تجاوز میکنی میزنه میمیری  ولی ...

تونیکه والا همش همچین حسی داره مثل شما باید به دکتر مراجعه کنه والا عادی که من نیازی حس نکنم چ‌ن‌کنترل دارم رو خودم عزیزم بگو ده تا زن بریزن سر یه مرد بهش تجاوز کنن اگه مرده ناراحت شد چه برسه برنه بکشه😂 خب یه زن قوی اندام چرا به به مرد لاغر تجاوز نمیکنه؟

تونیکه والا همش همچین حسی داره مثل شما باید به دکتر مراجعه کنه والا عادی که من نیازی حس نکنم چ‌ن‌کنت ...

چرا نمیکنه ؟. هر کی تجاوز کرد. باید بیاد به شما اطلاع بده؟ 🤣🤣 

و دوما جدی جدیئیی اگه نیاز جنسی ندارین یه فکری به حال خودتون بکنین 

2728
چرا نمیکنه ؟. هر کی تجاوز کرد. باید بیاد به شما اطلاع بده؟ 🤣🤣  و دوما جدی جدیئیی اگه نیاز جن ...

نه خداقل یدونش باید آمارش در بیاد😂 عزیزم حسوون نیستم مثل یه سریا کنترل نداشته باشه بعضیا باید برن خودشون و نشون بدن