2737
2734
ببین الان بحث اینکه این خانوم میگه لذت برای مردا مردت نیاز بیشتری دارن اصن اینطور نیست بعدشم شما کسی ...

من نگفتم هر کس نیاز داره تجاوز کنه من همچین چیزی نگفتم

گفتم اون مثالی که شما زدین خیلی کمه

منظور من این بود بیشتر تجاوزات از سوی مردهاست

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
ببین الان بحث اینکه این خانوم میگه لذت برای مردا مردت نیاز بیشتری دارن اصن اینطور نیست بعدشم شما کسی ...

دقیقا درسته کاملا همینطوره لذتش بیشتر برای مرداس فایدس بیشتر برای مرداس به خاطر همین مردا دنبالشن همه نجاوزا از سمت مرداس دیگ از این واضح تر؟

توجیحححح؟ کسی که اینکارو میکنه قطعا یه کثافت عوضیه انسانیم باید خودمون و کنترل کنیم مشکلات ما ربطی به بقیه نداره آزار بدیمشون  دارم میگم نیاز و غریضش شدیده که اینکارو میکنه دلیل کارشو میگم اشتباه و کثیف و لجن بودنش که صد درصده الان دزدم همینه دیگ تو نداری به بقیه چه؟ ولی دلیلش نداریه فهمیدی؟ خیلی واضح توضیح دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نگفتم هر کس نیاز داره تجاوز کنه من همچین چیزی نگفتم گفتم اون مثالی که شما زدین خیلی کمه منظور م ...

خب اونا مریض هستن اسی عزیز داره میگه مردا چون نیاز زیاد دارن تجاوز میکنن شما اطرافیانتون نیاز دارن تجاوز میکنن ؟

خب اونا مریض هستن اسب عزیز داره میگه مردا چون نیاز زیاد دارن تجاوز میکنن شما اطرافیانتون نیاز دارن ت ...

نه اگه اینجوری میگه استارتر که اشتباه میکنه

این دلیل نمیشه هر کس نیاز داشت تجاوز کنه این کاملا غلطه

2742
چون مردا بی عقل میشن  خانم با عقلشون کنترل میکنن بعدش مرد تموم میشه و میره پی کارش کلی درد س ...

خب باید منطقی فکر کنین عطش و خواسته پیش از حده که عقل و از کار میندازه یا کنترلش سخت میشه مثل کسی که زیاد به پول نیاز داره دست به هر کاری میزنه کسی که به محلت نیاز داره دست به هر کاری میرنه پس نیاز و خواسته و لذت مردا هم بیشتره که اینکارو میکنن

دقیقا درسته کاملا همینطوره لذتش بیشتر برای مرداس فایدس بیشتر برای مرداس به خاطر همین مردا دنبالشن هم ...

ببین گلم داری میگی مردا لذت بیشتری میبرن واسه همین تجاوز میکنن موقع نیاز نخیر اینطور نیست کسی که مریضه موقع تجاوز هیچ‌وقت لذت نمیبره چون بیماره این لجن بعدشم زنا هم خیلی بیشترا مردا لذت میبرن زنا خیلی بیشتر تو این موارد لذت دارن یه مقاله بود اگه پیدا کنم برات میفرستم که چرا زنا بیشتر لذت میبرن 

نه اگه اینجوری میگه استارتر که اشتباه میکنه این دلیل نمیشه هر کس نیاز داشت تجاوز کنه این کاملا غ ...

معلومه که دایل نمیشه به اینکارو توضیحم و به کامنتش بخون توضیح داپم این داره بحث و میپیچونه

2740
خب باید منطقی فکر کنین عطش و خواسته پیش از حده که عقل و از کار میندازه یا کنترلش سخت میشه مثل کسی که ...

عطش نیست مریضیه عزیزم چرا نمی خوای قبول کنی مریض ها فقط عطش زیاد به هرچی دارن این جا خیلیی بی پول وجود داره ولی کدونا دزدی میکنن ؟؟ جز یه آدمی که راحت ترین راه انتخاب میکنه برای پول دراوردن که قطعا حروم لقمه است تجاوز هم همینه خیلیا نیاز دارن ولی تجاوز نمیکنن 

معلومه که دایل نمیشه به اینکارو توضیحم و به کامنتش بخون توضیح داپم این داره بحث و میپیچونه

اره منم گفتم بیشتر تجاوزات از سوی مرد هاست

من نگفتم هر کس نیاز داره تجاوز کنه که🤦

خب باید منطقی فکر کنین عطش و خواسته پیش از حده که عقل و از کار میندازه یا کنترلش سخت میشه مثل کسی که ...

خب ببین گرسنه ای

تشنه ای چند روزه آب و غذا نخوردی به اولین و آب و غذایی برسی فکر میکنی تصمیم عقلانی بگیری حمله میکنی

اونایی که مشکل روانی دارن بحث شون جداست

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
ببین گلم داری میگی مردا لذت بیشتری میبرن واسه همین تجاوز میکنن موقع نیاز نخیر اینطور نیست کسی که مری ...

چی میگی خانوم ربطی به مریضی نداره چون شرایطشو ندارن با توافق اینکارو بکنن تجاوز میکنن اینو همه میدونن مردای ندیده معمولا اینکارو میکنن چیو داری انکار میکنی؟ خودتو گول میزنی؟ باشه تو بیشتر لذت میبری ولی بدون کاملا اینطوره مردا بیشتر لذت میبرن اگه برعکس این فکر میکنی گول خوردی

بحث نمی پیچونم خودتون نیگاه کنید کامنتتونو دارید میگید مردت عطش زیاد دارن برا همین اگه نرسه تجاوز میکنن همشم دارید اسرار میکنید که مثل کسی که پول نداره میره دزدی حرف خودتون هم قبول ندارید با احترام من این تاپیک ترک میکنم 

اره منم گفتم بیشتر تجاوزات از سوی مرد هاست من نگفتم هر کس نیاز داره تجاوز کنه که🤦

آره بابا اصلا ربطی نداره که این خانوم مشکلش یه چیز دیگشت الکی بحث و پیچوند کدوم آدمی آخه تجاوز و تایید میکنه که ما دومیش باشیم مگه حیوونیم

زن و مرد هر دو لذت می برن ... 

زن میل داره مرد دنبالش باشه اینجور رابطه براش لذت داره و باید حتما طرف رو بشناسه و دوسش داشته باشه تا بهش حس امنیت بده ولی مرد کاملا برعکسه کلا هیجان براش دوست داشتنی تره 

البته همه ی مرد ها اینطور نیستن که دنبال تجاوز باشن 

لطفا جای خدا نباشید. 
2706