2737
2739
آخه دست خدم نیست شوهرم میارتشون بازیگرماهری نیستم خدمو بزنم ب مریضی زودسوتی میدم ولی واقعا ماهای آخر ...

عزیزم اگه بارداری الکی بگو خونریزی دارم بگو رفتم دکتر گفته باید استراحت مطلق داشته باشی مگرنه بچه ت آسیب میبینه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر بزرگ من در زمانی که درحالت که بیمارستان بستری بود و لحظات آخر مرگش بود دائم میگفت داره سید امیر ...

شنیدم فرشته ی مرگ ظاهرش کاملا بستگی به اعمالت داره تو همین سایتم خیلی شنیدم که عزیزشون دم مرگ یه آدم خیلی ترسناک یا نورانی رو دیدن که گفتن اومده منو ببره

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
2731
تاریکی نمی‌دیدم تنها با سرعت بین یک مسیر که نور زننده ای داشت عبور میکردم 

خب من علمی اش رو یادم رفته کلیپش طولانی بود در مورد هر حالتی که انسان ها در مواقع نزدیکی به مرگ حس می کنند با تشریح مغز وعملرد مخچه تالاموس هیپوتالاموس توضیح داد ، سواد من برای توضیحات کاملتر کافی نیست 

من یادمه یکی از فامیل دورمون لحظات مرگش ....آدم خوبی نبود همش عقرب ومار میدید همش به زنش میگفت این عقرب و بکش داره میاد طرفم .یکی تعریف می‌کرد میگفت یکی در لحظه ی مرگش دونفر با زنجیر داشتن می‌میبستنش همش داد میزد  ..

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
2740
برا اساس شنیده ها و تجربه های دیگران گفتم

اونجا دم ورودیه برزخه ، گاهی وقتا میبینی کسی دوسش داری میاد پیشت برای بدرقه ورود گاهی راهنمات، میبینی اصلا کسی نمیاد خودت تنها میری که این تنهایی شامل روح های قوی  هست.تامام

بنظرمن هرکی هرجور براش تعریف شده اونو میبینه  بنظرمن هیچ کردم از اینچیزایی ک تعریف میکنن نیس&n ...

بنظرم زندگی یک نعمته که خدا به ما داده و اگه واقعا ما فکر میکنیم این نعمت رو دوست نداریم پس چرا موقع خطراتی مثل افتادن داخل دریا، برای زندگی دست و پا می زنیم؟ چون زندگی رو دوست داریم واقعا. 

بنظرم عدالت به دیدگاه آدم به زندگی برمیگرده؛ اگه معتقد به دین باشین، زندگی فقط یک فرصته، یک آزمایشه با کلی امکانات که خدا به ما داده و البته سخت. چون خدا هم تو قرآن میگه که ما انسان را در سختی آفریدم و آرامش رو برای حیات ابدیش گذاشتیم. یعنی آخرت. عدالت واقعی در آخرته؛ بعد از مرگه

وقتی خون نرسه یعنی مرگ ، و مرگ یعنی ورود به عالم برتر ،هرکسی وارد تونل خاصی با رنگ های خاص با سرعت خ ...

ببینید گاهی خون به مغز نمی رسه ولی سریع بدن خودش رو بازیابی میکنه و قلب بسرعت خون رو پمپاژ می کنه که فرد از کما درمیاد ،تجربه پریدن برق از چشم ها بر اثر ضربه هم همین طوره

نه خب نوشته معلقیم آخه اینطوری که نمیشه الکی معلق باشیم 🫠

پیش خدا هیچ چیز علکی  نیست  ..من این لحظه رو توخواب دیدم .بش گفتم چرا اینجوری هستید گفت هرروز  هر ساعت هر دقیقه میان از ما به خاطر کارهای که تو دنیا انجام دادیم بازخواستمون میکنن گفتمش خب خواهرت کجاست گفت اینجا دیگه نمیدونم خواهرم کجاست اینجا همه فقط به فکر خودشونن  

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
ببینید گاهی خون به مغز نمی رسه ولی سریع بدن خودش رو بازیابی میکنه و قلب بسرعت خون رو پمپاژ می کنه که ...

خب دوست عزیز هیچوقت نمیتونی با علم فیزیکی اثبات برای دلیل ها متافیزیکی بیاری متوجه هستی 

2706