2733
2739
چطوریه

عالیه فقط وقتی میای رو زمین علاقه نداری بیای رو زمین ولی مجبوری بخاطر بدست اوردن آگاهی بیای را زمین روح های مختلفی وجود داره مثل یک مدرسه ، هر روحی در یک طبقه هست یکی ابتدایی یکی راهنمایی روح های قدیمی تر هم علاقه  ای به مادیات ندارن و  معلمان و مشاوران زیادی داریم که فرشته هستن که همشون برای خدا کار میکنن 

من خودم سه سال پیش خودکشی کردم  با ماشین از جاده خارج شدم از ارتفاع افتادم تو دره  از کمر ...

یک پزشک متخصص مغز و اعصاب می گفت این دیدن نور شدید و تونل تاریک عملکردطبیعی هیپوتالاموس ومغز وقتی خون بهش نمی رسه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوستان ازبس مهمان برام میاد خسته شدم  میخوام ی چی بخورم برم توی کما چن ماهی لم بدم برا خدم راهک ...

چند بار درو باز نکن براشون بفهمن که بدت میاد. بخدا من ۴ روز بچه ی برادر شوهرم ۱۰سالشه پیشم بود خیییییلی خسته شدم

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
2742
ینی اون دنیام الافیم 🙂

اونجا الاف نیستیم  هرکی واعمالش مگه شما قرآن نمیخونی خداوند متعال قشنگ گفته که هرکسی که تو این دنیا کارای خوب انجام بده دراون دنیا میبینه وهرکس کار بد انجام بده باز هم میبینه .....

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
عالیه فقط وقتی میای رو زمین علاقه نداری بیای رو زمین ولی مجبوری بخاطر بدست اوردن آگاهی بیای را زمین ...

الهییی 😥❤

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
یک پزشک متخصص مغز و اعصاب می گفت این دیدن نور شدید و تونل تاریک عملکردطبیعی هیپوتالاموس ومغز وقتی خو ...

تاریکی نمی‌دیدم تنها با سرعت بین یک مسیر که نور زننده ای داشت عبور میکردم 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣

مادر بزرگ من در زمانی که درحالت که بیمارستان بستری بود و لحظات آخر مرگش بود دائم میگفت داره سید امیره رو میبنم( امام زاده روستامون) بعدش هیشکی باورش نمی‌کرد آدم به شدت خوبی بود مادر بزرگم...

خالم زمانی که تو کما بود میگفت همش میگفتم چرا پسرم منو تو همچین بیمارستانی آورده که تماما مار و عقربه چرا انقد تار عنکبوت هست...

خالم قبلا تر ها یک اخلاقیات خاصی داشت...که اذیت میشدن بقیه ...

بعد مامان من چون به ضرررشه مال خالم و قبول نمیکنه 

مال مادر بزرگم قبول نمیکنه( که مادر شوهرشه)

بعد زندگي پس از زندگی رو تصدیق میکنه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2738
 چند بار درو باز نکن براشون بفهمن که بدت میاد. بخدا من ۴ روز بچه ی برادر شوهرم ۱۰سالشه پیشم بود ...

آخه دست خدم نیست شوهرم میارتشون بازیگرماهری نیستم خدمو بزنم ب مریضی زودسوتی میدم ولی واقعا ماهای آخرمه نمیتونم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
یک پزشک متخصص مغز و اعصاب می گفت این دیدن نور شدید و تونل تاریک عملکردطبیعی هیپوتالاموس ومغز وقتی خو ...

وقتی خون نرسه یعنی مرگ ، و مرگ یعنی ورود به عالم برتر ،هرکسی وارد تونل خاصی با رنگ های خاص با سرعت خاص مال همه یکسان نیستن

اونجا الاف نیستیم  هرکی واعمالش مگه شما قرآن نمیخونی خداوند متعال قشنگ گفته که هرکسی که تو این ...

نه خب نوشته معلقیم آخه اینطوری که نمیشه الکی معلق باشیم 🫠

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
من از مرگ خیلی میترسم 😔

وقتی اعمالت درست کنی دیگه ترسی نیست

من بعد از اون اتفاق تمام خطاها و بدی های که کرده بودم را سعی در جبران کردم 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
ولی دراین که دنیای آخرت وجود داره هیچ شکی نیست باتمام وجود بهش ایمان دارم اصلا دنیای واقعی اونجاست&n ...

دروغ میگی

زمانی میتونی بگی شک ندارم که خودت بهشتو و جهنمو دیده باشی

پسر هستم(خاله زنک)
2706