2737
2739

از بس کامنت هاتون ماهه سر هر چیزی دلم میخواد صداتون کنم😁

ولی خب سرتون رو درد نمیارم😁🤦‍♀️🥰

یسوال اینکه میگن وام گرفتن حرامه 

ولی تو شرایط الان که تنها راه خونه خریدن گرفتن وامه چه کار میشه کرد؟

من خالم خیلی مذهبیه اتفاقا و برکت زیاد داره تو زندگیش ولی یکی از دلایل خونه دار و ماشین دار و وسیله دار شدنش همش وام بوده 

چون شوهرش کارمند بانکه 

یبار ازش سوال کردم گفتم وام همون نزوله درسته؟

پس گناه میشه 

گفت نمیدونم والا اگر همین وام نبود هیچی نداشتم الان 

چون تو بخوای خودت پول جمع کنی تا چند سال آینده قیمت از اون چیزی که مد نظر بود میزنه بالا 

نظر شما با این شرایط چیه؟

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بانکهای حکومت اسلامی،هیچ کدوم ربا نداره،، شایعه س🤌

شایعه به کنار گلم 

تو میای ۴۰۰ میلیون وام میگیری باید ۴۵۰ تومن برگردونی 

خب این نزوله دیگه

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2728
عزیزم کارمند بانک میدونی وام های کارمند خود بانک چطوریه؟؟؟ هیییچ سودی از خودشون نمیگیرین

جدی؟نمیدونستم😑

پس واسه کارمند بانک حلال میشه واسه آدم عادی حرام درسته؟

جدی؟نمیدونستم😑 پس واسه کارمند بانک حلال میشه واسه آدم عادی حرام درسته؟

اره خودشون ب خودشون بدون بهره و با باز پرداخت طولانی مدت وام های کلون میدن

الان ما داریم تو فامیل 

بعد واقعا خیلی زوره اینقد بخوای پس بدی جدای حرام بودنش 

الان من از بانک مهر وام گرفتم 

که دیگه سود ندم 

۲درصد کارمزد با ۲درصد سود  که میشه ۴درصد 

وام فقط از بانک مهر یا رسالت یا کوثر 

البته الان بانک سپه هم یه ۳۰۰میلیونی بدون سود جدیدا میده

اره خودشون ب خودشون بدون بهره و با باز پرداخت طولانی مدت وام های کلون میدن الان ما داریم تو فامیل&n ...

باز خوبه شکر 

مرسی گلم

شایعه به کنار گلم  تو میای ۴۰۰ میلیون وام میگیری باید ۴۵۰ تومن برگردونی  خب این نزوله دی ...

نزول نیس،

بر اساس ارزش پول و تورم سالیانه حساب میکنن

اگه در کشوری زندگی میکردیم که نرخ دلار ثابت بود یا تورم نقطه بنقطه نبود،،بانک هم تغییری تووی سپرده ها یا وامها نمیداد،،ولی اکنون که نرخ گذاری بر اساس ارزش دلار هست،مجبورن نرخ تسهیلات رو متناسب با ارزش روز دلار،تغییر بدن وگرنه اگه بانک بخواد ۴۰۰میلیون وام بده و ۵سال بعد باز همون ۴۰۰پس بگیره،اینجا بانک ضرر میده چون تا۵سال دیگه ارزش ۴۰۰میلیون  بسیار کمتر از الان میشه

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
2738
نزول نیس، بر اساس ارزش پول و تورم سالیانه حساب میکنن اگه در کشوری زندگی میکردیم که نرخ دلار ثابت ب ...

چه جالب منطقی بود نمیدونستم مرسی👌