2733
2739

شرایط تون چی بود که دکتر نیاز به استراحت مطلق ندید 

استراحت نسبی بودید ؟ 

کلا تا چند وقت بعد عمل استراحت مطلق بودید ؟ 

من که سرکلاژ کردم و اصلا نمیدونم استراحت مطلق یا نسبی انجام بدم. هرکی یه چیزی میگه

دیشب تاپیک زدم یه نفر پیدا نشد بگه نیاز به استراحت مطلق نیست چند روز پیش هم توی نی نی سایت صحبت میکردم یه نفر نبود بگه استراحت مطلق نیازه 😁 واقعا هر کسی یه چیزی میگه 

دکتر پس بهت نگفته بود استراحت کنی به موقع زایمان کردی ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ۷سال پیش سرکلاژ کردم استراحت نسبی بودم سرویس ایرانی میرفتم غذامیپختم ولی جااروبرقی و کارای سخت نه

به موقع زایمان کردی عزیزم ؟ مشکل شما فقط کوتاهی سرویکس بود یا مشکل دیگه ای هم داشتی ؟ 

2740
دیشب تاپیک زدم یه نفر پیدا نشد بگه نیاز به استراحت مطلق نیست چند روز پیش هم توی نی نی سایت صحبت میکر ...

ببین الان سرکلاژم.

دکترم گفت چون قبلا سابقه زایمان زودرس داشتی بهتر سرکلاژ کنی. و کلا خودم سعی میکنم رعایت کنم. باید ببینی شرایط شما چیه؟

دلیل سرکلاژ؟ انقباضات زود هنگام؟ طول سرویکس پایین؟ سابقه سقط؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
به موقع زایمان کردی عزیزم ؟ مشکل شما فقط کوتاهی سرویکس بود یا مشکل دیگه ای هم داشتی ؟ 

مشکل من زایمان زودرس بود که دکترم گفت بعدی رو سرکلاژ کن

طول سزویسکم ۳۲بود

۳۷هفته زایمان کردم

درد زایمان اومد سراغم که دکترم گفت فردا بیا سزارینت کنم

اگه طبیعی هستید باید قبل درد زایمان برید سرکلاژ ودربیارید که اسیب نزنه.

البته بگم یچه دومم گفت سرکلاژ کن که نکردم خداروشکر اونم۳۷هفته اومد

نه فقط سرویکس کوتاه 

اگه طول سرویکس هس استراحت نسبی درحدانجام مسایل روزمره 

جاروبرقی ممنوع

دستشویی طولانی ممنوع

انزال همسرممنوع

پیاده روی طولانی ممنوع درحدکم باشه

زیادخوابیدنم ممنوع خون بایدجریان پیداکنه

نظافت واژن وخشک کردنش مداوم تازخم خوب بشه

معده خیلی پرممنوع

ورزش ممنوع

ببین الان سرکلاژم. دکترم گفت چون قبلا سابقه زایمان زودرس داشتی بهتر سرکلاژ کنی. و کلا خودم سعی میکن ...

من سر بچه اولم سرویکسم شده بود ۲۱ توی هفته ۲۵ بدون سرکلاژ و پساری تا آخر بارداری رسوندم ولی با استراحت مطلق مطلق دراز کش توی شیب بودم و تمام مدت یکی برای مراقبت اومد پیشم 

الان هفته ۱۶ ام و قراره سرکلاژ بکنم صرفا بخاطر سابقه نارسایی سرویکس

وگرنه الان وضعیت سرویکسم خوبه ولی احتمال می‌ره هفته م بره بالا دوباره کوتاه بشه

مشکل من زایمان زودرس بود که دکترم گفت بعدی رو سرکلاژ کن طول سزویسکم ۳۲بود ۳۷هفته زایمان کردم درد ...

طول سرویکس ۳۲ بود که سرکلاژ کردید؟

یا سقط کردید؟

من سر بچه اولم سرویکسم شده بود ۲۱ توی هفته ۲۵ بدون سرکلاژ و پساری تا آخر بارداری رسوندم ولی با استرا ...

آره دیگه منم مثل شما چون سابقه داشت سرکلاژ کردم.

اما قبلی رو دکترم متوجه نشد تو هفته ۱۸ با طول سرویکس ۳۳ درد زایمان گرفتم بچه ام صحیح و سالم سقط شد

2706