2733
2734

اگه مثلا ماشینی رو با همسرتون پولشو نصف نصف داده باشین و خریدین ،، پولی که شما دادین از فروش طلاهاتون باشه ،، یه زمینی هم هست داخل روستا که همسرتون قصه خریدش رو داره و بهتون بگه پول فروش ماشین رو بدین تا زمین رو بخر و بعنوان مقداری از مهریتون باشه قبول میکنین ؟؟

گزینه های بعدی اینا هستن : ۱_ پول ماشین رو نصف نصف بین خودتون و همسر تقسیم میکنین 

۲_ خونه ای که دارین رو همسرتون بنامتون میکنه و کل پول ماشین رو در اختیارش میگذارین (خونه بنامتون میشه بعنوان مهریهتون)

کدومش رو انجام میدین ،خواهش میکنم همگی جواب بدین چون خیلی تحت فشارم ،😔

خونه بنام شه 

مهریت چقدرع؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

گزینه ۲ رو انتخاب میکنم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

هیچکدوم پول خودمومیگیرم مهریمم جای خودش

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
حدود ۳۴۰ سکه 

خب پس نصف ماشینو بگیر ببر طلا بخر یا اگه شد ماشین 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706