2733
2739
عنوان

لکه بینی

41 بازدید | 6 پست

سلام :) 

ماه قبل رابطه داشتم و قرص اورژانسی مصرف کردم پنج روز بعدش پریود شدم 

شش روز بعد پریودی دوباره رابطه داشتم با پوشش ولی حین رابطه پاره شده بود و خبر نداشتیم، 

امروز تقریبا میشه 20 روز از اخرین رابطمون و سه چهار روزی هستش لکه بینی غیر طبیعی دارم اوایل رنگش قهوه ای بود امروز قرمز شده سه تا بیبی چک هم استفاده کردم همه منفی بود 

:) ب نظرتون برا چیه؟ بارداریه؟! واسه قرصه سیکل قبله؟ 

کسی اینجوری شده تا الان تو رو خدا کمکم کنید شرایطمم خیلی سخته

فک کنم براقرصه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

:) نمیدونم  چند روز اول لکه بینی شدید قهوه ای رنگ بود الان قرمزه  هروقت پریود میشم بدنم ...

من تاحالانخوردم ولی توسایت خوندم هرکی میخوره اینطورمیشه 

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2728
من تاحالانخوردم ولی توسایت خوندم هرکی میخوره اینطورمیشه 

یعنی یه همچین شرایطی مثل من و دیدین؟ اینکه یه سیکل بعد خوردن قصر مثلا لکه بینی و خونریزی داشته باشه ؟ 

یعنی یه همچین شرایطی مثل من و دیدین؟ اینکه یه سیکل بعد خوردن قصر مثلا لکه بینی و خونریزی داشته باشه ...

زیادتاپیکای قدیمی روببین هستن