2733
2739
عنوان

افطااااری چی درست کنممم🥲🥲 کمککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افطاری سبک بخورید

نون و پنیر وسبزی 

گوجه خیار

شله زرد

حلوا برنجی

اونا واسه سحر درست کن

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2742

سوپ مرغ خیلی خوبه برا افطاری برا خدم سوپ گذاشتم برای اهل بیت برنج وقیمه و سالاد والا خانواده فقط غذاهای چرب و چیلی میخورن دم افطار من نمیتونم

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

من میخوام الویه درست کنم ولی مایونز نداریم حال ندارم برم بگیرم از سرکوچه

واسه سحری هم ماهی و پلو درست میکنم شاید پلو رو کته کنم ولی اگه شیر میخریدم خوب میشد پلو رو با شیر و زردچوبه درست میکنیم ما با ماهی میخوریم 

آبگوشت هم تو ذهنم بود که البته اونو واسه فردا شاید درست کنم 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2738
سوپ مرغ خیلی خوبه برا افطاری برا خدم سوپ گذاشتم برای اهل بیت برنج وقیمه و سالاد والا خانواده فقط غذا ...

اره سوپم عالیه ولی دو نفر تو خونمون دوست ندارن

بچه ها حس میکنم تمام ایران واسه افطار شله زرد و این جور چیرا میخورن ولی ماها اگه یر سفره افطار فرنی با مربا گل محمدی نباشه انگار فحش ناموسیه😂ما ترکیم بقیه چیکار میکنین

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2706