2733
2734

کسی هست؟

من میخوام بدونم که دیپلم مهمه که از چه رشته ای باشه و معدلمون چقدر باشه؟

@دخترخلبان     گفتم شاید شما واقعا تو راهشید و میتونید راهنمایی کنید😅😁

بانوی خلبان هم بوده الان پیداش نمیکنم

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
یه کاربر آقا هم بود اسم کاربریشون رو الان خاطرم نیست

عه جدی لطفا ب خاطر بیار🥲😂

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند تا از کاربری هاشون فکر کنم تعلیق شد احتمالا کاربرهای دیگه بشناسن ایشون رو

خودمم یکی میشناختم بانوی خلبان بود فکنم اسم کاربریشون که الان نیست اصلا

عه چه جالب خب ازش بپرس دیگه😁

نزدیم نیست ولی می دونم 

رشته دیپلم ریاضی داشته 

دندون خیلی مهمه نباید پر کرده داشته باشی 

وتا یک سن خاصی می تونی وارد بشی 

و قد هم برای آقایون فکر کنم ۱۷۰ دقیقا نمی دونم قدت باید بلند باشه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2738
نزدیم نیست ولی می دونم  رشته دیپلم ریاضی داشته  دندون خیلی مهمه نباید پر کرده داشته باشی ...

ولی من قبل یه دوست خبان داشتم مسگفت ایرادی نداره دندون پرکرده داشته باشی و خودشم داشت فکنم 

نزدیم نیست ولی می دونم  رشته دیپلم ریاضی داشته  دندون خیلی مهمه نباید پر کرده داشته باشی ...

تا ۲۶سالگی مسگفتن وقت هست😅😅

ولی من قبل یه دوست خبان داشتم مسگفت ایرادی نداره دندون پرکرده داشته باشی و خودشم داشت فکنم 

اخه اون یکی عموم بزرگم که رفت گفت بخاطر دندونم نت نیستم خلبان بشم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
تا ۲۶سالگی مسگفتن وقت هست😅😅

بزن داخل گوگل سن ویزای دقیقش بیاد 

من مهمان دار می دونم تا ۱۶۵ قد باشه قبوله

اخه اون یکی عموم بزرگم که رفت گفت بخاطر دندونم نت نیستم خلبان بشم

البته یه سری محدودیتام هست مثلا عصب کشی نباد داشته باشی یا زیاد نباید پر کرده باشی

بزن داخل گوگل سن ویزای دقیقش بیاد  من مهمان دار می دونم تا ۱۶۵ قد باشه قبوله

خلبانی هم قد همونه فرق نداره برای خانم ها ۱۶۵ ب بالا اقایون فکنم ۱۷۰ ب بالا

البته یه سری محدودیتام هست مثلا عصب کشی نباد داشته باشی یا زیاد نباید پر کرده باشی

شاید همین بوده

2706