2733
2739

خیلی ها رو دیدم فکر میکنن با فرزنداوری باعث بهبود رابطشون میشن 🤦‍♀️

اول مشکلتون رو با همسرتون حل کنید بعد اقدام کنید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصلا بچه چه ربطی به بقیه مشکلات داره من نمیفهمم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2728
ولی بچه تو زندگیه من خیلی تاثیر هاس مثبت داشت ولی بازم هست مشکلات و حرف هایی که تکش با هم تفاهم ندار ...

تاثیر مثبت که بله 

ولی این تصور که ی بچه بیارم حضورش شرایط رو گل و بلبل کنه اشتباه محضه

اصلا بچه دار شدن ربطی به مشکلات طرفین نداره ببین اصلااااا

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738

من شوهرم اگر ۱۹ بود بعد بچه شد ۲۰.ولی درکل همسرمن زمینه خوب بودن داشت ولی اگر طرف کلا اوضاعی نداره با بچه هم فرقی نمیکنه

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
ولی بچه تو زندگیه من خیلی تاثیر هاس مثبت داشت ولی بازم هست مشکلات و حرف هایی که تکش با هم تفاهم ندار ...

بعضی زندگیا گرمتر میشه بعضیا سردتر

اما اصلا نباید یکی گرف و خودمونو گول بزنیم شاید برعکسش شد 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2706