2733
2734
عنوان

پسری که دختری رو بخواد کی به مادرش میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 63 پست
کار درست رو کردن همسرتون

بله واقعا . با این کارشون فهموندن رابطمون الکی نیست .برای همین همه تمرکزمونو گذاشتیم روش یه وقت خطا نریم .منم بعد سه چهار ماه مادرمو در جریان گذاشتم ولی لینکشون نکردم بهم 

چون غیر هم شهری هستیم و  نمی دونم چرا هنوز نگفته به مادرش  به خواهرش که گفته  مخالف ...

اووووووووو.میدونی من و همسرم چند تاااااا استان فاصلمون بود؟ من کاشان و همسرم مشهد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خداروشکر الان زندگی بهتری دارم اون یه اشتباه بود شاید اگه صبر میکردم هنوزم منتظر بودم 

ای بابا 

اخه دیگ چقدر صبرمیکردی جانم 

بخداا گناه داریم ما زن هاا همه کار ک دیگ میکنیم غم خوارشون ک هستیم شونه به شونشون ک داریم کار میکنیم دیگ چیکار کنیم ی دل حق ما نیستتتتت

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
بله واقعا . با این کارشون فهموندن رابطمون الکی نیست .برای همین همه تمرکزمونو گذاشتیم روش یه وقت خطا ...

واقعاا دستشون درد نکنه 

نشونه. ی مرد مسعولیت پذیر

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2728
اگه خواهرش میدونه مطمعن باش به مادرش گفته شاید اونم مخالفه نمیدونه چجوری بهت بگه

ینی مادرشم مخالفه 

برام کادو گرفته بود 

کت شلوار از مغازه ی اقوام شون 

بعد گذاشته بود مغازه که مادرش نفهمه  برای من گرفته 

بعد قوم شون که شب مهمونی بودن خانه شون کت و شلوار رو میاره میگه اینو یادت رفته ببری مادرش میگه برای کی خریدی کت شلوار رو میگه مثلا برای بردار زاده ام خریدم 

خیلی ناراحت شدم که مادرش نگفته هنوز 

اووووووووو.میدونی من و همسرم چند تاااااا استان فاصلمون بود؟ من کاشان و همسرم مشهد. 

با این حال هر دفعه که میخواست بیاد منو ببینه مادرشم میادورد استان ما (ولی همش پیش ما نبود مادرش ) . اگه توی اون سفرشون ما ده بار همو می‌دیدیم یه بارشم مادرش میومد پیشمون باهاشون حرف میزد از خوبی و بدیای پسرش می‌گفت . همیشه هم از بدیاش می‌گفت می‌گفت من بهت میگم خودت تصمیم بگیر من مدیونت نشم

همسر من بعد ماه دوم که رفتیم توی رابطه منو با مادرش وارد ارتباط کزد‌ . ماه اول راجب رابطمون به مادرش ...

دوست من از اول رابطه مادرش میدونست اخرش به بدترین حالت دوستم رو ول کرد رفت این سیاست پسرهاست که به مادرشون دختر رو میگن تا با مادرش ودوست دخترش تماس داشته باشن تو دل دختر رو مطمعن کنن که یعنی من میگیرمت تا روزیکه نیادخواستگاری مشخص نمیشه میخواد یانه حتی اگه جدابادش پسر هم تو قبر از رابطه دوستی خبردار بشه

2740
ینی مادرشم مخالفه  برام کادو گرفته بود  کت شلوار از مغازه ی اقوام شون  بعد گذاشته ...

حق داری 

جسارتا چندسالته؟

همسر من بعد ۵ سال به خانواده اش گفت و یه مراسم‌ برای آشنایی و اعلام‌ نامزدی گرفتیم‌ و دو ماه بعدش ازدواج کردیم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706