2737
2734
عنوان

پسری که دختری رو بخواد کی به مادرش میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 63 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باید و نبایدی در کار نیست بستگی به شرایط داره

بسپار به خودش

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
2742
عزیزم کاش میدونستم شما به من چی ریپلای کردی  تاپیکه ترکید نتونستم ببینم

فکر کنم گفته بودی ستاره هاتون جفت نیست ؟؟؟ گفتم اعتقاد ندارم عزیزم اگه از لحاظ فرهنگی ، اعتقادی ، خانوادگی ، افکار بهم میخورید بجنگید برا هم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2738
فکر کنم گفته بودی ستاره هاتون جفت نیست ؟؟؟ گفتم اعتقاد ندارم عزیزم اگه از لحاظ فرهنگی ، اعتقادی ، خا ...

آره عزیزم دقیقا همین رو گفته بودم 

جدی میگی ؟ واقعا واقعیت نیست؟ 

من خودم میترسم واقعی باشه برای همین تلاشی نمیکنم براش 

میترسم بعدا حتی اگه برسیم هم به مشکل بخوریم  

من چی  منو میگی؟

عزیزم من حس ششم نیستم

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
آره عزیزم دقیقا همین رو گفته بودم  جدی میگی ؟ واقعا واقعیت نیست؟  من خودم میترسم واقعی ب ...

قبول ندارم به نظرم خودت بیشتر داری تلقین منفی می‌کنی 

همسر من بعد ۵ سال به خانواده اش گفت و یه مراسم‌ برای آشنایی و اعلام‌ نامزدی گرفتیم‌ و دو ماه بعدش از ...

اخه اصلا تا قبلش وقتی طرف شرایطش رو نداره برا چی به خانوادش بگه موقعی که همه چی اوکی شد و رسمی شد میگه مثل شما 

به فرض منو نامزدم وقتی باهم آشنا شدیم اون سرباز بود من کنکوری خب مثلا که چی که به خانوادش می‌گفت 

تو اون شرایط قطعا خانوادش مارو جدی نمیگرفتن

دعا کن که اگه به صلاحمه برسم بهش

ایشالا که می‌رسید اگر تهش خوبه

2706