2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740
مریضی نیست طبیعیه اگه عشق واقعی نباشه ممکنه جذبه باشه

وا خب اگه جذبه داشت که همون اول قبول میکردی 

راستش این یه بیماریه درونی که انگار همه ما ایرانی ها داریم تا یه کسی نمرده از خوبیهاش نمیگیم وقتی میمیره همه از خوبیش میگن ، تا سلامتیمون رو از دست ندیم قدرش رو نمیدونیم ، تا یه چهره محبوب از بینمون نره بهش توجهی نداریم همین که میره همه عاشقش میشن ، تا یه خواننده دست از خوانندگی میکشه همه جا پر میشه از استعدادش با اینکه قبل رفتنش همه مسخره اش میکردن ، در طول سال کار مفیدی نمی‌کنیم همین که سال داره به آخر میرسه میگیم حیف این سالمون به بطالت گذشت تصمیم دارم سال جدیدو ازش استفاده کنم ولی بازم همون آشه و همون کاسه ، کلا ماها اینجوری هستیم تا یه چیزی رو داریم نکات مثبتش رو نمی‌بینیم ولی همین که از دستش میدیدم میخواییم خودمون رو با آه و حسرت تسلی بدیم 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
وا خب اگه جذبه داشت که همون اول قبول میکردی  راستش این یه بیماریه درونی که انگار همه ما ایرانی ...

واسه خودم نیست همینجوری گاز میدی منظورمو کلا نگرفتی بیخیال