2737
2739

ی سری محدودیت ها باشه مثلا دانشگاه بگن نرو چون محیطش خرابه بالاخره کار نیس و ازدواج میکنی ی روز 

یا اینکه مثلا بگن آرایش نکن بیرون میری بعد من با پسری حرف نزدم مستقیم تا حالا مخالف این چیزان ازدواج سنتی میگن بهترینه و در امانی

چطور میشه طرز فکرشون تغییر داد خودتون بودید چیکار میکردین؟ بیخیال میشیدین ناراضی نیسم ازشون فقط دوس داشتم درس بخونم‌نگن دیپلم

+ویژگی های مثبت هم این باشه هر چی بخای واست فراهم 

نزارن کسی خرابت کنه تو جمع 

بیشتر از پسر ب دختر ارزش بدن

هر کلاسی جز دانشگاه بذارن بری

مخالف ازدواج اجباری.

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مثلا چی بگم 

بگو می خوام درس بخونم نگرانکارم نباشین من پیدا می کنم چرا از روز اول بخوام برم خونه شوهر چیکار محیط دانشگاه دارم یعنی هرکسی بره دانشگاه خرابه؟ من خودم خراب نیستم و خرابم نمی شم

با هرچیزی میشه کنار اومد جز دانشگاه 

این ظلمه ک نزارن بری دانشگاه. از ابتدایی ترین حقوق هر ادمیه ک تحصیل کنه

ب هیچ عنوان

تاکید میکنم ب هیچ عنوان کنار نیا با مسئله ی دانشگاه نرفتن

اونم توی جامعه ای ک همه حداقل لیسانس دارن و تحصیلات ارزشمنده

این دیگ چ تفکر مسخره ایه ک یکیو از تحصیلات محرومش کنن

چه عجیب که تو این دوره زمونه با دانشگاه مخالفن😳برو دانشکاه پیام نور 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

نمیدونم اهل کدوم شهری ولی بعضی دانشکاه ها هم فقط برای دختراست اونا هم خوبه 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
از یک نظر واقعا راست میگن جامعه بد شده ولی تو میتونی با رفتار خودت نظرشونو‌جلب کنی و اروم اروم بهشون ...

اره واس اون میگن اخه میدونی ت فامیلامون هر کی درس خوند نشست خونه ن کاری ن چیزی فقط هزینه کردن الانم رفتن  آموزش خیاطی  و....میگن مثلا فلانی درس خوند چیشد توام همین الانشم هر کلاسی میخای میتونی بری کسب درامدی باشه واست اینارو مثال میزنن

بگو می خوام درس بخونم نگرانکارم نباشین من پیدا می کنم چرا از روز اول بخوام برم خونه شوهر چیکار محیط ...

هزاران بار گفتم🥲

2706