2733
2739
عنوان

در رابطه با همسرم

769 بازدید | 45 پست

دارم توهم میزنم دیگه

میشینم تو ذهنم داستان میبافم ک امروز خانم فلانی محل کار همسرمو دیده بعد اون اشتیاقی ک خودم نسبت ب همسرم دارمو تصور میکنم اون خانوم داره

یعنی ب مژه های قشنگش قد بلندش استایلش فکر میکنم بعد هعی میگم اونم دیدتش این ذوقو رو کرده.

تا حالا انقدر کسی رو دوست داشتید ک دیوانه وار توهم بزنید  

حالا اون خانوما شاید این ویژگی هایی ک من براشون جون میدم از همسرم رو حتی ب چشمشون نیاد.

عشق چ ها نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اره ادم خل میشه،ولی بیافک نکنیم همه عاشق شوهرامونن هرکسیو بگیری یکی توزندگیشه    

منه خاکبرسر هیچ خری تو زندگیم نیست

به دوتا تاپیک آخرم سر بزن لطفا 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
بخدا همیشه تصور میکنم بقیه ام از خنده هاش لذت میبرن میشینم حرص میخورم

درکت میکنم منم اینجوری بکدم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2706