2733
2734
عنوان

💥💥💥معجزه دعای نادعلی😭 بیاین حاجتتونو بگین براتون بخونم💥💥💥

| مشاهده متن کامل بحث + 11872 بازدید | 162 پست
یدنیا ممنونم ازت هرچی از خدا میخوای بهت بده

۷ تا به نیت حاجت خودمو شما و همه دوستان تاپیک خوندم

ممنونم ازت

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
چشم حتما عزیزم میخونم واست بعد نماز مغرب و عشا و سر سفره افطار براتون دعا میکنم انشالله حاجت روا باش ...

یدنیا ممنونم ازت هرچی از خدا میخوای بهت بده

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۷ تا به نیت حاجت خودمو شما و همه دوستان تاپیک خوندم ممنونم ازت

خیلیییی خوشحالم کردی🥲🥲🥲

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2728
خیلیییی خوشحالم کردی🥲🥲🥲

فدات بشم مهربونم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
سلام من برات میخونم تروخدا توم حتما برای قبولی استخدامیمم دانشگاه فرهنگیان ک چن وقته دیگ نتیجش میاد ...

إن شاءالله بهترینا برات اتفاق بیوفته🙏🙏

خدا یاسمن جونم حفظ کنه براتون🧡

2738

الهی حاجتروا بشی برای من دعا کن اسمم ایدا 

دعا کن همه چی درست بشه معجزه بشه بابام راضی بشه منو عشقم به هم برسیم🥲💞

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
عزیزدل خوندم برات ان‌شاالله به حق آقام علی امسال پر از برکت و روزی و اتفاق های خوب باشه براتون❤

خیلی دعام کن کاری جز دعا از دستم برنمیاد😔😔

دعا کن شفا بگیرم اسمم المیراس

حتما میگیری حتما چشام اشکی شد از پستت خیلیییی دعات میکنم🌹🌹🌹🫂🫂🫂🫂

2706