2737
2734
عنوان

💥💥💥معجزه دعای نادعلی😭 بیاین حاجتتونو بگین براتون بخونم💥💥💥

| مشاهده متن کامل بحث + 11869 بازدید | 162 پست
@نخودسیاه       @نون_بربریییی       @آیه_و_آیماه &nbs ...

قشنگمم به یادتم مرسی به یادم بودی خوشگلم مرررسی ازت ،منم حالم وحشتناکه خیللی وحشتناک ،استارتر عزیز لطفاا دعام کنین بهش برسم نمیتونم دیگ

@مادرشوهرمریم_مقدس      

@__delbar__      

@_faram_    

@sogdjdudghh    

@khodashokret    

دوستاتونو تگ کنین به یاد خودتونم هستم

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مادرشوهرمریم_مقدس     @__delbar__     دوستاتونو تگ کنین به یاد خودتونم هست ...

سلاممم عزیزمم توروخدا منم یاد کن خودم خیلب تنبل شدم 😶💔

@عالیع   بیا زن دومم تاپیک زده😎👌😂

مبتلا به کرم درون بی قرار...😂😁  
سلاممم عزیزمم توروخدا منم یاد کن خودم خیلب تنبل شدم 😶💔 @عالیع   بیا زن دومم تاپیک زده😎👌 ...

🤣🤣🤣🤣از دست تو

شوخی موخی نکنی وسط تاپیک دعا توروخدا

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2731
@نخودسیاه       @نون_بربریییی       @آیه_و_آیماه &nbs ...

چشم حتما عزیزم میخونم واست بعد نماز مغرب و عشا و سر سفره افطار براتون دعا میکنم انشالله حاجت روا باشین

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
واقعا میخونی .مبشه واسم دعا کنی امسال با دل خوش و تن سالم برم خونه خودم چک هاشو بتونم پاس کنم

حتما میخونم عزیزم

حاجت منم برای رزق و روزیمونه شمارم دعا میکنم

من در طول روز به جز نادعلی سوره ذاریات و زیارت عاشورا هم میخونم

حتما دعات میکنم

2740
برای آرامش زندگیم و سلامتی همسرم و بچه هام منم الان برای تو میخونم عزیزم

یدنیا ممنونم ازت هرچی از خدا میخوای بهت بده

خوندم ان شاءالله همه حاجت رواشن..واسه حل مشکل منم دعاکنید ممنونم 

التماس دعای زیاد لطفاً برای منم دعا کن منم به نیتت میخونم انشالله حاجت روا بشی التماس دعای خیییلی ز ...

قشنگمم به یادتم مرسی به یادم بودی خوشگلم مرررسی ازت ،منم حالم وحشتناکه خیللی وحشتناک ،استارتر عزیز ل ...

دیشب میخواستم زیارت عاشورا بخونم که فهمیدم این اتفاق افتاد براتون خیلی دعا کردم خدا به دلت آرامش بده یا برگرده

حتما میخونم عزیزم حاجت منم برای رزق و روزیمونه شمارم دعا میکنم من در طول روز به جز نادعلی سوره ذار ...

الهی دختر تو عجب فرشته ای هستی .ممنونم ازت منم برات ذکر میگم خدا گره از مشکلاتت باز کنه ایشالله

همه چی خوب میشه تلاش کن 
2706