2733
2739
عنوان

از این زن متنفرم....

222 بازدید | 15 پست

از مادرشوهرم متنفرم قبلا دوسش داشتم اما الان ازش متنفرم پیش کل فامیل بدمو گفته شوهرم باهاش قطع ارتباط بود نمیدونم چیشده الان مامانش شده عزیز دور دونش اهل دعا و طلسمه روبرو مث فرشتس اما از پشت بشدت ادم درو و غیر قابل تحملی تو رقابت و حسودیم فک نکنم احدی ب گرد پاش برسه دعا کنین شوهرم دوباره باهاش قطع ارتباط کنه لنت ب من ک هی ب شوهرم میگفتم اشتی کن 

هر وقت شوهرم میره پیشش هزاران درجه تغییر میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش میفمیدم مادرها چه مرگشونه که می ری نن تو زندگی پسراشون 

عشق منم بعد 9 سال دوستی و عشق امسال عید که قرار بود بیاد خواستگاری بخاطر مخالفت مامانش همه چیزمون تموم شد 

جهنم شده این عید برام همش به خودکشی فک میکنم بخدا 

خدا از این مادرها نگذره انشاالله

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2728
کاش میفمیدم مادرها چه مرگشونه که می ری نن تو زندگی پسراشون  عشق منم بعد 9 سال دوستی و عشق امسا ...

اره دقیقا الهی بگردمت چ روزای سختیو میگذرونی واقعا بعضی مامانا از صدتا دشمن دشمن ترن نمیدونم چی تو سرشون میگذره چ اتفاقی میوفته ک اینجوری میکنن

2738
جون مش رجب ,چیکارکنه پس خودت حاضری بخاطر شوهرت مامانتو بذاری کنار؟یا برعکس؟

اگ مادرم قصد بهم ریختن زندگیمو داشته باشه اگ پیش کل فامیل بدشو بگه درحالی ک دومادش خیلی خوب باشع قطع ب یقین و صد در صد قطع رابطه میکنم 

جون مش رجب ,چیکارکنه پس خودت حاضری بخاطر شوهرت مامانتو بذاری کنار؟یا برعکس؟

اره من حاضرم وقتی مامانم حرف منطقی نمیزنه رابطمو باهاش قطع کنم، مادر ایشون خیلی غیز منطقی مخالفت کرده با من، شما وقتی جای من نیستی قضاوت نکن

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
چون پیش بقیه تصویر بدی از من بسازه و خودش خوبه داستان بشه چون زرنگ و با سیاسته

ایا برات مهمه که بقیه درموردت چی فکرمیکنن ؟ اگر قراره ادما براساس حرف بقیه مارو بشناسن که میخوام صدسال نشناسن ,شما که خوب باشی کسی محل به حرفاش نمیذاره

ایا برات مهمه که بقیه درموردت چی فکرمیکنن ؟ اگر قراره ادما براساس حرف بقیه مارو بشناسن که میخوام صدس ...

اخه چرا من جز خوبی ب این زن کاری نکردم خیلی حاها پیش خیلیا میتونستم بدیاشو بگم ولی نگفتم 

برام مهمه مثلا بگه تو کسیو خونت رات نمیدی مثلا بگه اندامت داغونه مثلا بگه مامانت بدترین ادمه و...

2706