2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده بگید چیکار کنم

191 بازدید | 16 پست

مادرشوهرم اینجا تنهاس کسی رو نداره یوقتا میریم بیرون شوهرمم اصرار میکنه می‌بریمش ، حالا هر جا میشینه میگه پسرم بدون من هیچ جا بهش خوش نمیگذره محاله منو بزاره تو خونه تنها بره بیرون 😔😔😔 خیلی غصه میخورم یعنی واقعا با من بهش خوش نمیگذره ولی با مادرش خوش میگذره؟

یه چندبارم بدون اون برید که بفهمه بدون اونم بهتون خوش میگذره😒

میریم ، اتفاقا سالی ۳ بار دو تایی میریم سفر یک بارم اونو می‌بریم ولی دیشب دوباره به مامانم گفته پیرم بدوم من محاله جایی بره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

اینا از سری حرفای مادرشوهرانه س ک هیچ منطقی نداره و الکی خودتو ناراحت نکن مادرشوهر منم میگه پسرم بدون برادرش جایی بهش خوش نمیگذره درحالی ک اصلا اینطور نیست خودشم ک اکثرا اویزونمونه 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞

عزیزم اشکال نداره بنده خدا پیره ماهم ی روزی ب سن و سال اونا می‌رسیم بعذ بنظرت توقع نداریم پسرمون مارو تنها نذاره؟؟ 

شماهم دوتایی برین ب همسرت بگو وقتایی دلم میخاد دوتایی بریم خوش بگذرونیم این ک غصه بزرگی نیست 🙃

خوب مثلا چطوری برداشت کنم؟

داره از پسرش تعریف میکنه و بهش افتخار میکنه که توی پیری و تنهایی مادرش رو فراموش نکرده شما نمیدونم بچه داری یا نه ولی وقتی میبینی ثمره ی اونهمه زحمت و فداکاری یه فرزند خوب میشه دلت میخواد به همه بگی که چقدر قدردانه،فکر کن مادر خودته.الکی شوهرتو بین خودت و مادرش قرار نده که زندگی تلخ بشه.

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
2706