2737
2734
عنوان

از ۲۹ اسفند نرفتم خونمون😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 31 پست

وای من جای خواهرشوهرت بودم خسته میشدم ازتون 

میگفتم این دختر پس نمیخواد یه سری هم ب مامان و باباش بزنه 

توی این دوران کمتر‌ رفت و آمد کن مخصوصا توی دوران نامزدی ....

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ولی برام سواله دوران نامزدی ک هنوز محرم نیستن چطور کنار هم میخابن😶😶

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
فقط میتونم بگم طبق چیزایی که دیدم و شنیدم موندن های زیاد و مکرر و بخصوص شب موندن خونه شوهر احترام زن ...

مادر شوهرم مثل پروانه دورم میچرخه تازه تو این ده روزم اصلاا با شوهرم دعوا نکردیم و حالمون خوبه وقتی ارتباطمون باگوشیه روزی ۲۰ بار دعوا میکنیم

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
ولی برام سواله دوران نامزدی ک هنوز محرم نیستن چطور کنار هم میخابن😶😶

ما عقدیم

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2740
وای من جای خواهرشوهرت بودم خسته میشدم ازتون  میگفتم این دختر پس نمیخواد یه سری هم ب مامان و با ...

خواهرشوهرمم ۳،۴ روزه خونه نامزدشه

من نامزدمو دیر به دیر میبینیم بعد تعطیلات میره یه جآی دیگ

الهی بگردم

منم شوهرم رو دیر میدیم با اینکه تو یه شهر بودیم

ولی می‌رفت کارگاهش تو روستامون خونه قدیمی بابا بزرگم بود بعد فوتش خالی بود

ماهی دوبار هربار یک هفته میرفتم پیشش انگاری سر خونمونیم

خیلی خوب بود اون دوران

غذا میپختیم

باهم کار میکردیم

شوخی و ...

بیشتر هم بیکار بود می‌بردم ماشین سواری یا موتور سواری

هعییییی یادش بخیر

الان سه ساله اومدیم خونمون هرروز همش منتظرم از خونه بره بیرون تا خونه رو تمیز کنم 😁

مادر شوهرم مثل پروانه دورم میچرخه تازه تو این ده روزم اصلاا با شوهرم دعوا نکردیم و حالمون خوبه وقتی ...

مادرشوهر منم مثل پروانه دورم میچرخید حتی برام لبلس راحتیم گرفته بود گذاشته بود خونش لباسمم میشست 

اما الان چی؟؟خیلی پشیمونم بحرحال زندگیه خودت هست خوش باشید🤗

🫦modeling
الهی بگردم منم شوهرم رو دیر میدیم با اینکه تو یه شهر بودیم ولی می‌رفت کارگاهش تو روستامون خونه قدی ...

عزیزممم❤️🤣امیدوارم ماام هر چه زود تر به اون دوران برسیم

عزیزممم❤️🤣امیدوارم ماام هر چه زود تر به اون دوران برسیم

انشاالله همیشه به خوشی باشه گلم ♥️

ولی خب در کل تو خونه مادرشوهر و پدر شوهر زیاد نرو

هفته ای یک بار فقط

اگر میخوای عزت و احترام بزارن

من مادر شوهرم خالم هست

یه بار رفتم سه شب موندم آخرش پدر شوهرم سروصدا کرد و من با دل شکسته به شوهرم گفتم بریم همون روستا تو کارگاه بمونیم

اصلا طاقت دوری ازش رو نداشتم 

به جاش جاریم هرشب به برادر شوهرم می‌گفت بیا خونمون که میای ناراحت میشم

اینم می‌رفت اونجا

ولی اون نمیومد خونه خالم

کلی هم تا الان هنوز که هنوزه عزت و احترامش نگه داشتن 

2706