2733
2734
عنوان

📍اولین حاملگی و زایمانتون چند سالتون بود؟؟📍

| مشاهده متن کامل بحث + 2478 بازدید | 121 پست
۲۵ سالم بود بچم دنیا اومد پسر الان ۸ سالشه  الانم ۳۳ سالمه دومی رو باردارم دختر

وااای این متنت چقدباحاله کلی خندیم ودقیقااا حق      

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیزی که پسر دارن وختنش کردن بیان به تاپیکم سربزنن راهنمایی نیازدارم

💜💚انسان بودن زیاد سخت نیست کافیست مهربانی کنی زبانت که نیش نداشته باشد و کسی را نرنجاند وقتی برای همه خیر بخواهی همین انسانیت است💚💜
2728
عزیزم طول سرویکس ان تی و آنومالی چند بود؟  من ان تی ۳۳  آنومالی هم ۳۲ و ۳۳  دکتر س ...

نمیدونم چند بود اون موقع خوب بود ولی بیست و پنج هفته سنو گفت دهانه رحمت از داخل داره باز میشه

دیگه از زمان سرکلاژم هم گذشته بود پساری گذاشت و هفته ای یه آمپول پرلوتون هرشبم شیاف

2738

۲۹ حامله شدم سی سالگی مادر شدم 

پسر

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
ممنونم خانومی انشاالله دعا کن برام شیرینی هاشو داره ولی سختی هاش بیشترع

حتما برات آیت الکرسی میخونم تا خانوم کوچولو کمتر اذیت کنه ❤️

نه نه همش شیرینی بخدا فقط یکم تحمل کن 

من چند ماه پیش سقط داشتم و اوضاعم داغون شد همش با خودم میگم کاشکی فقط بود و میشد سالم بغل بگیرمش 

....
2706