2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126003 بازدید | 1044 پست
مثلا زمان خوش خوشان مجبورش کردم مالی به اسمم زد بعدا به مشکل خوردیم اندازه سلول‌های بدنش پشیمان بود ...

الهی بگردم ان شاءالله که خوشبخت بشی

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم  سال نو مبارک مهربان  چجوری محبت رو می گیزین؟ (اگه اهل محبت کردن نباشن)

سلام به روی ماه تون 

سال نوی شما هم مبارک عزیزم 

همسر من محبت کلامی اش ضعیف بود چون در خانواده اش محبت کلامی نبود ...خودم کلمات رو زیاد تکرار کردم که عادی بشه در مکالمه ...ایشونم شروع کرد...البته کند و سخت بود براش و در پیامک راحت حرف میزد و حضوری نمی تونست...ولی خب بلاخره حضوری هم یخش باز شد...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
مردای اسفندی آروم و خجالتی و احساسی هستن  کم حرف ولی حس ششم قوی دارن  ممکنه تو کارای خون ...

با احترام به نظرتون ولی اصلا اصلااااااااااا اینجوری نیستن شوهرم اسفندی ما که ندیدیم از این خصلتها ازش پسرن هم اسفندی هیچچچچچ کدوم از این خصوصیات نداره

یه سوال داشتم  بهترین دوره روانشناسی یا تراپی که تجربشو داشتین و میشناسین چه فردی بوده چه دوره ...

سفر زندگی دکتر علیرضا شیری بهترین بوده برای من ...شاید بهترتر هم هست ولی من همین ایشون را فقط میشناسم.

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
هر مردی قلق خودشو داره فکر نکن بتونی با راهکار های بقیه شوهرتو رام کنی.. ولی باید از شخصیت مرد های ...

کاملترین راهنمایی ایشون کردن به شما وکاملا موافقم مردها رو باید بالا وپایین کرد وگرنه ........همش محبت وسکوت شکم وزیر شکم احترام واقتدار نیست 

2740
میترسم ناراحت بشه،یا فکر کنه لیاقت ندارم،یا فکر کنم خودخواهم و هوا برم داشته  حتی خودمم بعضی و ...

من همیشه میگم وقتی در رابطه درست قرار میگیریم هنگ میکنیم😁

عادت نداریم که یکی ما را اینقدر خوب دوست داشته باشه...

میگین میترسین ناراحت بشه...خب رفتارتون که طردش میکنه که بدتره ...

به نظرم بهش رک بگین زبان عشق شما متفاوت هست و سعی دارید مثل ایشون باشین ولی رفتاری انجام می دین ...هم دلش نمیشکنه و هم حرف تون را زدین 

فعلا قلقش دست من نیس دست اون دوس دختر افریطه اشه😒👊

ان شاءالله از شر دوست دخترش راحت بشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
کاملترین راهنمایی ایشون کردن به شما وکاملا موافقم مردها رو باید بالا وپایین کرد وگرنه ........همش مح ...

اره واقعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندتا مثال از محبت کردن میگی لطفا ؟!!

بله 

من تا ساعت ۱۶ الی ۱۷ سرکارم ...وعده نهار با هم نیستیم ...شب هم ایشون تا ۹.۳۰ سر کاره و زمان دیدن مون کم هست...

این ها را انجام میدم:

پیامک براش وسط روز میفرستم ...به نیازهاش توجه میکنم( مثلا یه کاری را دوست داره من انجام بدم، براش انجام میدم)...

کلیپ های قشنگ و عاشقانه براش میفرستم ...

اگر صبح ها زودتر برم بیرون، براش نامه میذارم روی میز غذاخوری و یه چیز بامزه و یا جمله انگیزشی و یا عاشقانه مینوسیم و میرم...

ظرف نهارش را با خودش میبره، گاهی روی ظرف غذاش یه نوشته میذارم که بخونه خوشش بیاد ...

دیگه وقتی با هم هستیمم گوشی کار را میذارم کنار( ما خط کاری داریم و خیلی زنگ میخوره) ...اهمیت میدم به زمان کمی که کنار هم هستیم

اون هم محبت خودش را نشون میده...

چجوری محبت میکنین

کامنت بالا را لطفا بخونین

با احترام به نظرتون ولی اصلا اصلااااااااااا اینجوری نیستن شوهرم اسفندی ما که ندیدیم از این خصلتها از ...

خب همه ک مثل هم نیستن خیلی چیزا تاثیر داره اولش خانواده 

اینا یه خصوصیات کلی هست ک شرایطی ک توش قرار داره ممکنه کم یا زیادش کنه یا کلا عوض کنه

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
ای وای دشمنتون شرمنده فقط محض یادآوری گفتم  شاید در گیر و دار زندگی فراموش کرده باشین که خی ...

خدا رو شکر که حل شد🤗👏👏👏

انشاله در جای دیگه همراه تون هستم ...در سایت خودم 🤗

2706