2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125992 بازدید | 1044 پست
فدات خوشگلم  پیام چی؟

اینکه گفتن شاید داره وعده الکی میده بهت

خیلی ترسیدم

فقط 44 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
شاد بودن و هات بودن😬 اینجوری باشم هرچی بخام نه نمیگه

چا خوب طبعت گرمه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
محبتت چجوری نشون میدی

پیامک براش وسط روز میفرستم ...به نیازهاش توجه میکنم( مثلا یه کاری را دوست داره من انجام بدم، براش انجام میدم)...

کلیپ های قشنگ و عاشقانه براش میفرستم ...

اگر صبح ها زودتر برم بیرون، براش نامه میذارم روی میز غذاخوری و یه چیز بامزه و یا جمله انگیزشی و یا عاشقانه مینوسیم و میرم...

ظرف نهارش را با خودش میبره گاهی روی ظرف غذاش یه چیزی مینویسم میذارم که بخونه خوشش بیاد ...

و یه سری موارد  سانسوری 😁😅

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

هر ادمی یک جوره 

قلق همسر من محبت و خوش اخلاقی و توجه ب غرائز

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
پس فکرکنم من ازدواج کنم کلن گندمیزنم تو زندگیمون  چون اشپزی بلد نیستم درحدمرگم از رابطه جنسی م ...

مهمترین چیز اخلاق خوبه و مهربانی کردن بعد چیزهای دیگه 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
چی کار کرده؟

ببین هردو اهل محبت نیستیم

یعنی اون یکم هست اما من اصلا اهل محبت نیستم

بعد هردو روز دعوا که میگه منو دوست نداری

شاید بری با یکی که دوستش داری

الان نامزدیم و عقد نیستیم خیلی خیلی طبع گرمی داره و رابطه می خواد و من مخالفت می کنم بدخلق میشه

و ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
هر ادمی یک جوره  قلق همسر من محبت و خوش اخلاقی و توجه ب غرائز

اکثرا همینو گفتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیامک براش وسط روز میفرستم ...به نیازهاش توجه میکنم( مثلا یه کاری را دوست داره من انجام بدم، براش ان ...

خوشحال میشه از این کارات؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواستم رو اشپزیم کارکنم  یهو دیدم یه تخم مرغ ساده رو سه بار سوزوندم همونجا فهمیدم من اشپزی نک ...

کلاس آشپزی حضوری برو 

چقد لوسه مشاوره برین

بنظرم خیلی نیازه که بریم

همش میگه اگه تو یه روزی بری

تفاوت سنیمون ۸ ساله میگه اگه یکی اومد که تو بیشتر دوستش داشتی و .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیامک براش وسط روز میفرستم ...به نیازهاش توجه میکنم( مثلا یه کاری را دوست داره من انجام بدم، براش ان ...

من همسرم این کارارو میکنه فکر کنم همسرم این تاپیکو بزنه چکار کنم خانمم بهم اهمیت بده حالا من همسرمو خیلی دوست دارم ولی دربرابر اون خیلی سردم نمیدونم چکار کنم

2706