2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125982 بازدید | 1044 پست

اگه یه چیزی رو نخواد قبول کنه و شما واقعا بخوایید راضیش کنین چیکار می‌کنین؟

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس فکرکنم من ازدواج کنم کلن گندمیزنم تو زندگیمون  چون اشپزی بلد نیستم درحدمرگم از رابطه جنسی م ...

چند سالته

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2728
اوه ان شاءالله همیشه خوشبخت باشید

فدات گل 

همیشه شرایط همسر رو درک کنین 

آرامش شما باعث آرامش ایشون میشه 

و شاد بودنتون و زمان سنج بودن

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
نمیشه باز کرد. همه بچه ها دارن با احتیاط بهت میگن. یکن دقیق تر بخون

اها مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
هان؟

یعنی بهترین و دادم خرد به با هنرترین حالت هم بهش سرویس دادن اخرش بعدش رید به من همیششششهههههه ۸ سااااااااال همین بود ها خدا بزنتم اکر یک بار بگم بعدش خوب بوده و بحرف کرده 

2740
چقدر خوب که طوری که دوست داره هستی

🤝👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
منکه شوهرم خیلی عصبی هست اگه بهش یه چیزی بگی خیلی سریع عصبی میشه و با صدای بلند صحبت میکنه منکه دیگ ...

فقط سکوت کن وقتی عصبیه و صداشو می‌بره بالا خودش آروم میشه و پشیمون میشه.

شوهر منم تا عصبی میشه هیچی نمیگم اون لحظه.🥲

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
یعنی بهترین و دادم خرد به با هنرترین حالت هم بهش سرویس دادن اخرش بعدش رید به من همیششششهههههه ۸ سااا ...

چه قدر عجیب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706