2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125982 بازدید | 1044 پست
من دوست پسرم قلقش اینه ک، با مهربونی و بدون عصبانیت و دعوا بحرفی  فراریهههه از دعوا و بحث و مت ...

رو راست بودن هم سخته توی دعوا ملایم صحبت کردن

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه واقعا دلم میشکنه از این رفتارش 

من کاملا درکت میکنم عزیزم.

منم اوایل خیلی سختم بود ولی خب چاره چیه ؟😢

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
فدات گل  همیشه شرایط همسر رو درک کنین  آرامش شما باعث آرامش ایشون میشه  و شاد بودن ...

ممونم از توصیه تون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

دریغ کردن خودم ازش🤭😂

متاهل و متعهد🤝🦋' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘
2738
برا کارای کوچیک اره با مظلومیت حرف میزنم تن صدام ب لرزه درمیارم😂 دلش میسوزه  ولی برای کارای ب ...

چقدر با سیاستی خواهر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط دادن 

بعد هرچی بخوای قبول می کنه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفتین پیش مشاور؟

اهههه از دلم بلند شد با این سوالتون 

اخه ب نظرتون کدوم ادم روانی میاد مشاور      معنولا کسایی میرن ک  از دست یک روانی افسرده شدن   من تنها رفتم گفتت فقط  باید بیاریش     و کرنه بی فایدس 

رو راست بودن هم سخته توی دعوا ملایم صحبت کردن

افریننن

مثلا من از ی چی حرصم بگیره، خیلی جدی حرف میزنم، ناراحت میشه 

مثلا توقع داره، با مهربونی و لوس کردن خودم بگم، خودش گفت من خیلی زود خر میشم با مهربونی بگی، اینجوری نگو 😂🤦🏻‍♀️چ کنم سخته خب 

بعد هر بحثمون، میگم چرا خودمو کنترل نکردم ولی نمیشهههه

خیلی احساساتیه

من منطقی حرف میزنم بدون دعوا خیلی خوب گوش میده

چقدر خوب که گوش میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706