2733
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125982 بازدید | 1044 پست

اگه یه چیزی رو نخواد قبول کنه و شما واقعا بخوایید راضیش کنین چیکار می‌کنین؟

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پس فکرکنم من ازدواج کنم کلن گندمیزنم تو زندگیمون  چون اشپزی بلد نیستم درحدمرگم از رابطه جنسی م ...

چند سالته

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2728
اوه ان شاءالله همیشه خوشبخت باشید

فدات گل 

همیشه شرایط همسر رو درک کنین 

آرامش شما باعث آرامش ایشون میشه 

و شاد بودنتون و زمان سنج بودن

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
نمیشه باز کرد. همه بچه ها دارن با احتیاط بهت میگن. یکن دقیق تر بخون

اها مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
هان؟

یعنی بهترین و دادم خرد به با هنرترین حالت هم بهش سرویس دادن اخرش بعدش رید به من همیششششهههههه ۸ سااااااااال همین بود ها خدا بزنتم اکر یک بار بگم بعدش خوب بوده و بحرف کرده 

2740
چقدر خوب که طوری که دوست داره هستی

🤝👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
منکه شوهرم خیلی عصبی هست اگه بهش یه چیزی بگی خیلی سریع عصبی میشه و با صدای بلند صحبت میکنه منکه دیگ ...

فقط سکوت کن وقتی عصبیه و صداشو می‌بره بالا خودش آروم میشه و پشیمون میشه.

شوهر منم تا عصبی میشه هیچی نمیگم اون لحظه.🥲

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
یعنی بهترین و دادم خرد به با هنرترین حالت هم بهش سرویس دادن اخرش بعدش رید به من همیششششهههههه ۸ سااا ...

چه قدر عجیب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706