2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تکراری

ارهه ولی یه چیزی پیدا میکنم به اسم خودم بیاد😄🤭

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2731
خودم خیلی دوسدارم. ی طرف دو دلم اسم پسرم کردیه

اشکال نداره حتما نباید اسم هاشون شبیه هم باشه که 

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2738
اسم خودم مذخبیه دیگه مذهبی ندوس

خب اسم های مدن ظرت چیه هستن؟

هلن خیلی قشنگه اسمی ک ریشه یونانی داره و از اساطیر یونانه و معنیش هم نور و روشنایی هست اسم خواهرزادم ...

اره اسم قشنگه.اسم منو همسرم مذهبی.پسرم کردی.دختر دار بشم یونانی.

قشنگگگگ مخلوطیم😂😂

اره اسم قشنگه.اسم منو همسرم مذهبی.پسرم کردی.دختر دار بشم یونانی. قشنگگگگ مخلوطیم😂😂

امیدوارم خدا ی دختر سالم و خوشگل و ناز نصیبتون کنه و همیشه شاد و سلامت باشین کنار هم  🙏🏻🙂

یه دایره و خط خطی زیرش _○_
2706