2733
2734

هعی روزگار

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اره میشه.من با اقایی بودم ک از اول اسم رابطه مون رو مشخص کرد.ینی گف اشنایی برای ازدواج.و در مورد خانواده ش حرف میزد.حتی من رو برد ب خواهرش نشون داد ب دامادشون و بقیه.و در مورد خانوادم و اینا زیاد سوال میپرسید و براش مهم بود و از اینده ک حرف میزد مطمئن بودم ک منم توش هستم و هیچوقت باهات صحبت های بیشرمانه هم نمیکنه😂.از اینجاها میتونی بفهمی.

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
اره میشه.من با اقایی بودم ک از اول اسم رابطه مون رو مشخص کرد.ینی گف اشنایی برای ازدواج.و در مورد خان ...

ببین ص  درصدی ک نیست من شوهرم صحبتای بی شرمانه هم میکرد رابطه هم حتی داشتیم .الانم شوهرمم.شوهر ک چ عرض کنم‌ خون تو رگ‌هامه

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین ص  درصدی ک نیست من شوهرم صحبتای بی شرمانه هم میکرد رابطه هم حتی داشتیم .الانم شوهرمم.شوهر ...

شما جزو استثناها بودی عزیزم.بله اونم میشه ولی اکثراااااا پیش نمیاد تو روابط جدی.

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
2740
ببین ص  درصدی ک نیست من شوهرم صحبتای بی شرمانه هم میکرد رابطه هم حتی داشتیم .الانم شوهرمم.شوهر ...

ماهم همین طور😊

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
بخاطر اینکه تعداد مردای واقعی کم شده .

اره

اره میشه.من با اقایی بودم ک از اول اسم رابطه مون رو مشخص کرد.ینی گف اشنایی برای ازدواج.و در مورد خان ...

من با یکیم ۴ سال ولی نمیدونم واقعا قصدش/جدیه یا نه

من با یکیم ۴ سال ولی نمیدونم واقعا قصدش/جدیه یا نه

ازش بپرس

نمیدونم چند سالته اما وقتتو تلف نکن

یهو میای ب خودت میبینی ک اون اصلا قصد ازدواج نداره

ازش بپرس نمیدونم چند سالته اما وقتتو تلف نکن یهو میای ب خودت میبینی ک اون اصلا قصد ازدواج نداره

پرسیدم میگه دوس دارم باهات ازدواح کنم حتی بعشم گفتم من اوکیم اگه دوستی باشه فقط/بگو نم پس نمیده میگه نه میخوامت.۳۰ سالمه

پرسیدم میگه دوس دارم باهات ازدواح کنم حتی بعشم گفتم من اوکیم اگه دوستی باشه فقط/بگو نم پس نمیده میگه ...

خب دختر ۳۰ سالته بگو بیاد جلو اگ میخادت.

2706