2733
2734
عنوان

امروز شوهرم از حرفم زد زیر گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 47 پست
هوا اونجا بهتره.من گفتم من از تهران میرم به سمت مهاجرت .شمال نمیام .خسته شدم از این حرکتش

درکت میکنم و‌حرفت کاملا درسته ،اگر غیر شمالی باشی ،زندگی تو شمال براتون راحت نمیشع ،من دوسال و نیم مجردی شمال زندگی کردم ،تو اکثر مسائل پشت همن و در نهایت شما غریبه ای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم و‌حرفت کاملا درسته ،اگر غیر شمالی باشی ،زندگی تو شمال براتون راحت نمیشع ،من دوسال و نیم م ...

خواهرم شمال پرورش ماهی داشت شوهرش.اصلا با تهرانیها خوب معامله نمیکننن

2731
خواهرم شمال پرورش ماهی داشت شوهرش.اصلا با تهرانیها خوب معامله نمیکننن

خونه منو دزد زد ،پلیس میدونست کار کیه ولی پیگیری نکرد ،آخرسر با گریه و‌زاری عکسامو از دزده پس گرفتم ،ولی گوشیمو نداد

عروسی

خب پس دیگه باید کنار اومد عزیزم بهش بگو نمیتونم کارمو ول کنم و از صفر شروع کنم برام سخته و توام نمیتونی بری شمال چون زن و شوهر باید باهم باشن منم دلم تنگ میشه طاقت دوریت ندارم چطور دلت میاد تنهام بزاری یکمم بغض کن و اشک بریز که قضیه جمع بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تو شرایط مشابهم فقط ازدواج نکردم در حد نامزدیم میگه بیا اصفهان و من کارم تهرانه و امکان نداره بر ...

والا همسر من بخاطر من اومد از مشهد تهران .حالا هنوز یگسال نشده میخواد یا مهاجرت کنه یا بذه مشهد یا شمال.خسته شدم دو روزه از بیمارستان اومدم خونه باز سروع شد

منم تو شرایط مشابهم فقط ازدواج نکردم در حد نامزدیم میگه بیا اصفهان و من کارم تهرانه و امکان نداره بر ...

اگه جایی رو داشتم خونمو ازش جدا میکردم هز از گاهی میامدم به دیدنش.اونجوری راحترم 

والا همسر من بخاطر من اومد از مشهد تهران .حالا هنوز یگسال نشده میخواد یا مهاجرت کنه یا بذه مشهد یا ش ...

اکس من مشهدی بود ،نیومد تهران و‌رابطمون بهم خورد ،نمیدونم واقعا چی بگم ،به نظرم ببرش پیش روانشناس ،کار خودش تو تهران چطوره؟