2737
2734

من ۸ سال عروس این خانوادم.تا حالا نشده حتی یکبار حتی یکبار دعوتم کنن خونشون.

من هفته ای یه بار خودم زنگ میزنم که میام خونتون.حالا من یک ماهم نرم حتی یه بار یه تعارف نمیکنه بهمون.نه به خودم نه همسرم.من تمام مناسبت ها واسه مادر شوهرمو و مادر پیرش و خواهر شوهرم کادو میخرم ،عید قربان یلدا نوروز روز مادر تولد و ....

تا حالا یکبار هم نشده برام یه کادو بخرن یا حتی تولدم یادشون باشه.

حالا واسه مادر شوهرمو و مادرش مهمون اومده از تهران.شب به رسم ادب زنگ زدم ببینم کجا هستن تا برم ببینمشون.بازم یه تعارف نزدن که شام بیا.بعد من رفتم دیدم سفره انداختن از کجا تا کجا همه اعضای خانواده بودن به جز من و شوهرم.

همون نوه هایی بودن که شب عید حتی بهش یه سر هم نزده بودن باز من و شوهرم رفتیم پیششون.

انقدر حالم گرفته شد که نگو.برای اولین بار اصلا مادرشوهرمو محل نذاشتم یه ذره نشستم اومدم خونمون.از شب اعصابم خرده همش میخوام قطع ارتباط کنم ولی باز ته دلم راضی نیست.شما بودین چیکار میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

قطع ارتباط والا وقتی براش مهم نیست و محل نمیده چرا محلش بدیم.

شاید با این رفتار جدیدت به خودش بیاد و بدونه که رفتاراش اشتباه بوده شاید انقدر که شما به روش نیوردی اینم بلد نبوده و یادش ندادن  که باید چیکار کنه چیکار نکنه

عزیز دلم منم همین طوریم با این تفاوت که تازه ٨ ماهه اومدن سر زندگیم از الانم ارتباژم محدوده تازه برای من خرید عروس نکردن خونه نگرفتن و عروسی نگرفتن همه اینارو خانواده من انجام داد تازه محل که هبچ ادم حسابم نمیکنن کلا با فامیل شوهر نباید رفت امد زیاد کرد به شوهرتم بگو داری اذیت میشی ارامش تو بسته به ارامش اونه تو حالت بد باشه اونم بده بهش بگو اینطور پیش بره دیگه کلامون میره تو هم

امان از تبعیض بین فرزندان!مطمئنا اون دنیا باید پاسخگو باشن ولی قطع رابطه نکن من کردم الان از بس میگن بیا برو عید خونشون حالم بد کردن همه برادرشوهرا رو انداختن حالم خیییلی بده کاش فقط تو رفتارو تجدید نظر میکردم ولی کات کامل نمیکردم،طبق تجربه ۱۲سالم میگم کات نکن فقط تو رفتارت تجدید نظر کن نزو خونشون ماهی یه بار اونم بعد شام!رابطت محدود کن کادو حذف کن ولی کات نکن

2706