2733
2734

ده روز دیگه همایش (برای بچه های کنکوری) داریم و مشاورش همکارمه داستانش طولانیه هم از اشناهای خانوادگیمون هم همکارم حدودا ۴ سال پیش خواستگاری و اینا اومدن از همون موقع رد کردم ولی ارتباط دوستانمون حفظ شد

سر راه اندازی تیمش هم از روز اول اکثر کاراشو با من مشوذت میکرد یسری جلسات تیم رو بودم اما خودم نخواستم رسمی وارد تیم بشم 

بگذریییم حالا من چی بپوشم لاغرم و قدم بشدت کوتاهه تو همایش خانواده و یسری مسعولین هم هست باید یجورایی حجابمم رعایت کنم 

پاشنه بلند بپوشم؟؟ میترسم بخورم زمین تا اینجا که برنامه ریزی شده نمیشه بشینم یه جا باید سرپا باشم بچه های پشت صحنه دست منه😅

چی بپوشم؟ کت و شلوار دمپا و کفش پاشنه بلند؟ 

اینجوری که معلومه چون قدمم کوتاهه باید بدم خیاط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کت و شلوار یه کفش بپوش قدت بلند نشون بده ولی کفش پاشنه بلند نه 

ارایشتم ملیح وتینجری

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2738
خیلی دوست دارم اسپورت بپوشم ولی قدم ۱۵۲ 

از این چیزا هست میزاری قدت بلند میشه داخل پنترست هست داخل جوراب میزاری مشخص نیست 

کفش لج شیش سانتی مخفی هم خوبه 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️