2737
2734

من ۶ بار انتقال منفی داشتم‌ تازه فهمیدم چسبندگی  رحم به مثانه و لگن داشتم ، که الان لاپروسکوپی کردم بر طرف شد ،خواهش میکنم کسی میتونه کمک ام کنه

سوالم اینه میتونه منفی شدن ای وی اف هام‌ دلیلیش همین چسبندگی باشه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نمی‌دونم عزیزم. اما دخترعموی من بار ششم ای وی اف مثبت شد. دیگه هر سیکل ای وی اف یه شانسی داره برای موفقیت. ناامید نباش

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

ان شاءالله که شما و همه منتظرا بزودی اولاد سالم وصالح نصیبشون بشه 💙🤍

خدا هیچ زنی رو از مادرشدن محروم نکنه آمین💙🤍

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
نمی‌دونم عزیزم. اما دخترعموی من بار ششم ای وی اف مثبت شد. دیگه هر سیکل ای وی اف یه شانسی داره برای م ...

عزیزم بارداری برا من و استاتر هم دعا کن🥹💗

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2740
دوستم چند بار ای وی اف کرده بود دیگه رفت طفلی بچه از بهزیستی اورد. کلا قید بچه رو زده بود رفت ازمایش ...

الان بچه بهزیستی رو هم داره ؟

ناراحت نیست؟

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج

اسی چتد وقت اقدامی 

الهی ک همین روزا دامنت سبز شه😍😍😍

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
ان شاءالله که شما و همه منتظرا بزودی اولاد سالم وصالح نصیبشون بشه 💙🤍 خدا هیچ زنی رو از مادرشدن ...

الهی امین

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
الان بچه بهزیستی رو هم داره ؟ ناراحت نیست؟

اره شکر خدا بچه بهزیستی ماشالله ۳سالش شده ۵ماهه بود اورد پیش خودش. ن هر روز گریه میکرد از خوشحالی . میگفت بچش بزرگ بشه بازم میره از بهزیستی یکی دیگه میاره

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
معلومه که میشه جنین شرایط خوب رحم رو‌میخاد تا به بار بشینه  و رشد کنه  باز هم انتق ...

ممنونم عزیزم ، داریم تلاش می‌کنیم ولی واقعا دیگه داریم میبریم، الان هم اقدام کردم برای تخمک اهدای ببینم با تخمک اهدای میشه😔

2706