2737
2739
عنوان

فرض کن خدا کامنتای این تاپیک و میخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 141 پست
خداجونم شکرت خیلیییییییی دوست دارم💋💋💋💋 تو دوای دردامی رفیق خوشیامی  عشقمی عشقققق😘😘😘 ...

خیلی قشنگ و زیبا♥️⚘

قشنگترین دیالوگ اونجاییه که پدر ژپتو به پینوکیو گفت: پینوکیو از چوب بمان ادم ها از سنگن *👌👌سلام سلام من برگشتم😂😂♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خدایا یکم خودتو بزار جای بنده هات ببین نشنیدن و توجه نکردن به ناله و ها زاری هاشون چی ب روزشون میار ...

شاید به صلاحمونه 

قشنگترین دیالوگ اونجاییه که پدر ژپتو به پینوکیو گفت: پینوکیو از چوب بمان ادم ها از سنگن *👌👌سلام سلام من برگشتم😂😂♥️

خدایا تو از حرفای دلم بهتر از خودم باخبری ، ارزوهامو بهم برسون خدا سلامتی رو به خانوادم ببخش شادی رو ببخش به خانوادم 

ادم های خوب سر راهم قرار بده 

مراقبم که که بیشترین مراقبت رو از سمتت نیاز دارم 

2738

اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب س💚

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
شاید به صلاحمونه 

تو روخدا نگو اینو داغ میکنم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

خدایا مواظب عزیزترینهام باش.. خدایا خودت ناظر همه چی هستی و ازدلم خبر داری.. یه لحظه هم مارو به حال خودمون نذار خدایا تا پرونده اعمالم سفید نشده منو ازاین دنیانبر.. خدایا واسه همه چی شکرت..❤️🌱

من گذشتم که به تقدیر خودم تکیه کنم... 🌱درسرم جنگ های بسیاری ست وتنها کشته اش منم... 🌀
خدا جونم اکه یه پدر و مادر مهربون به من و خواهر برادرم میدادی چی میشد؟ چرا ما نباید جرات کنیم با د ...

ایجانم عزیزم🥺💔

میگن اگه 40 نفر از ته قلب برات دعا کنن خدا میشنوه و اجابت میکنه 

میشه فقط چهل نفرتون خواهری کنید از ته قلبتون برای من و خواهرم دعا کنید خدا امشب حاجتمو نو بده 

امشب توی صلوات هایی که هدیه میکنم به پیامبر دعاتون میکنم ❤️

2706