2737
2734
من شاغلم، مذهبی هستم،  لطفا به این ایتا پیام بدین  اگه قصد ازدواج دارین و اهل شهر ارومیه ی ...

عجب  مذهبی هم هستین😐😐

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یاد اون جمله افتادم میگفت تووکه بلانیدیت دنبال زنی کنسلی😂

بعد واقعا اینا کین که هچیکس تو فامیل آشنا حاظر نیست 

زنش بشه 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2728
به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم؛ دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد، و غصه هایت سطحی و زود ...

دعای زیبای بود.

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
2740
دعای زیبای بود.

من برای تمام آدم‌ها حالِ خوب
آرزو می‌کنم،
برای تمام قفل‌ها کلید،
و برای تمام دل‌ها آرامشی که تمام
نشدنی باشد.

من برای تمام آدم‌ها آرزو می‌کنم که
عاشق شوند،
عاشق آدم‌ها و چیزهای خوب؛
آرزو می‌کنم هر صبح
که چشم باز کردند،
به اشتیاق هدفی لبخند بزنند،
تلاش کنند،
و امیدوار باشند به رسیدن...

آرزو می‌کنم همه یک‌نفر را
داشته‌باشند
که دوستشان داشته‌باشد،
که بگوید؛
نگران چیزی نباش،
درستش می‌کنیم ...

من واقعپیگیر ازدواجم ولی پیدا نمیشه، هر چی خودت فک میکنی، زود قضاوت نکن وگرنه حلال نمیکنم

نکن حلال . مهم نیس اصن

مردی ک بیاد از مجازی دنبال دختر بگرده مرد نیس ک خاله زنکه 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
من برای تمام آدم‌ها حالِ خوب آرزو می‌کنم، برای تمام قفل‌ها کلید، و برای تمام دل‌ها آرامشی که تمام نش ...

وای چقدر قشنگ 😍

مرسی از دعای زیباتون.

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
2706