2733
2739

متاهلم 19 ازدواج کردم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۲۳ سالمه و اصلا قصدشو ندارم اگ بزارننننن

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2742
2740

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم؛

دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد، و غصه هایت سطحی و زود گذر

دعا می کنم عاشقِ کسی باشی؛

که عاشقت باشد،

و کسانی کنارت باشند؛

که تو را می فهمند و هوای دلت را دارند...

من خوشبختی ات را، شادی ات را، آرامشت را؛

من آرزوهای زیبای تو را آرزو می کنم...

آرزو می کنم به معنای واقعی "زندگی کنی"...

من شاغلم، مذهبی هستم،  لطفا به این ایتا پیام بدین  اگه قصد ازدواج دارین و اهل شهر ارومیه ی ...

اره معلومه مذهبی نی نی سایتو با سایت همسر یابی اشتباه گرفتی :///

🌚intp   جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن را بالا آوردم ، چیزی در من زنده شد به نام” انسانیت “.صادق هدایت 🫀   صدسال گفتن از فلسطین اِشغالی کشتن بچه های ما نداشت اشکالی؟   ‌‌                                                              #2025💜                           🌚🫀 my favorite song =ditto:  NEWJEANS      
من شاغلم، مذهبی هستم،  لطفا به این ایتا پیام بدین  اگه قصد ازدواج دارین و اهل شهر ارومیه ی ...

کدوم مدهیبه دنبال زن مجازی برگرده یعنی

هیچکس‌تو واقعیت زنش نشده 😐💔

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2706