2733
2734
عنوان

خواهر زادم ۲۰ کیلو کم کرده

160 بازدید | 10 پست

یه بچه داره میخواد دوباره اقدام کنه واسه بارداری خیلی ناراحته که دوباره ممکنه چاق بشه

با بد بختی کم کرده

قرار نبود دیگه بچه بیاره بخاطر اینکه پسرش افسرده شده دکترش گفته از تنهاییشه مجبوره بیاره

چیکار کنه زیاد وزن اضافه نکنه  چاقیش از بالاتنه هست

.. فاتحه واسه همسرمرحومم فراموش نکن جوون بود ازدستش دادم😭 خدا همه اسیران خاک رو بیامرزه💔 برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖

کالری شماری بارداری 

کاهش مصرف نمک 

حذف کامل قند مصنوعی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

دقیقا ابجیم همین اندازه کم کرد خدا خواسته باردار شد

الان دوباره با انرژی کم میکنه وزنشو دوتا بچه ام داره 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا ابجیم همین اندازه کم کرد خدا خواسته باردار شد الان دوباره با انرژی کم میکنه وزنشو دوتا بچه ام ...

خب این نمیخاد دوباره انقدر چاق بشه که دوباره کم کنه من شاهد بودم بیچاره تا لاغر شه دهنش صاف شد

.. فاتحه واسه همسرمرحومم فراموش نکن جوون بود ازدستش دادم😭 خدا همه اسیران خاک رو بیامرزه💔 برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖
2728
کالری شماری بارداری  کاهش مصرف نمک  حذف کامل قند مصنوعی

تو بارداری چقدر باید کالری دریافت کنه

روزانه

خب این نمیخاد دوباره انقدر چاق بشه که دوباره کم کنه من شاهد بودم بیچاره تا لاغر شه دهنش صاف شد

طفلی ابجی منم کلی زحمت کشید تو بارداری فعالیت روتین کنه با کیفیت بخوره ن کمیت

بعدشم توی خوراکش دقت کنه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
تو بارداری چقدر باید کالری دریافت کنه روزانه

سرچ کن براساس قدوزنش کالری مجاز بارداریشو حساب کن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
طفلی ابجی منم کلی زحمت کشید تو بارداری فعالیت روتین کنه با کیفیت بخوره ن کمیت بعدشم توی خوراکش دقت ...

چقدر چاق شد تو بارداریش؟

باید زیرنظر دکتر تغذیه بره تو بارداری

دکتر تغذیه میگه فقط سبزیجات بخوره