2737
2739
عنوان

اگه ۳۰۰ خورده میلیون پول داشتید این کار رو برای دخترتون می‌کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 81 پست
مامانت یه کم سخت میگیره. اگه نخرید خودت کار کن بخر

من واقعا راضی نیستم بخره هیچ فشاری هم نیاوردم گفتم واقعا توقعی ندارم و می‌دونم زیادیه اما دوست دارم داشته باشم اما با اون حرف اصلا راضی نیستم دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه خب میخوای با اپل واچت چکار کنی  صرفا چون بقیه دارن؟

من گوشیم خیلی وقته دارمش اصلا حافظه ندارم همش هنگ می‌کنه کیفیت هم پایینه گفتم حالا که می‌خوام گوشی بگیرم اینو بگیرم 

صد در صد میخریدم 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2742

والا منم تو این شرایط هستم،یخورده پول داریم که بگم گوشی اپل بگیر میگیره،شرایط مالی متوسط هم داریم

از یه لحاظ چون جو جامعه طوریه گوشی دستت اپل باشه یجور دیگه نگاهت میکنن،از لحاظ هم میگم نه ولش کن طلا بگیر پس فردا سرمایه اس

من همون دخترم واقعا دلم میخواد اپل داشته باشم محل کار و دانشگاهمون همه دستشونه بعد مامانم گفت طرف رش ...

چون همه دارن شماهم باید داشته باشی؟ یه کم بزرگ شو.🙄 شیائومی ۱۲بخر،  پرچمدار هم هست کیفیت دوربینش عاااالیه. ۲۰تومن هم قیمتشه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2738

مامان من قراره این کارو انجام بده

اگه خیلی اذیت نمیشید چه مشکلی داره

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2706