2737
2734
بگم دلم واسه بختکی که اذیتم میکرد تنگ شده نمیخندی؟ من عاشق هیجانم عشق میکردم که تاحد مرگ میترسیدم ب ...

وای نه

من خدارو شکر دیگه راحت شدم

البته نمی‌دونم

تقریبا هرروز هم اسفند دود میکنم

تو صحبت های یه شیخ دیدم می‌گفت اسفند نیروهای اهریمنی رو دور می‌کنه

یه چندتا کار دیگه هم گفت که من اصلا گوش نکردم

مثلاً نمی‌دونم فلان سوره ای رو به اب بخونی و بپاشید چهار گوشه خونه

ولی من نکردم چون یه بار تا اومدم بخوابم یه عالمه وزن روی خودم حس کردم 

بعدش هرچی دعا و سوره بلد بودم خوندم یکی یکی وزن ها قشنگ فهمیدم از روم برداشته شد

ولی یه وزن نه

هرچی خوندم اون نرفت

بعدشم تو یه حالتی قرار گرفتم که انگار بیدار بودم ولی یه جای تاریک و بدون گوشه 

قدرت هیچ کاری رو نداشتم

به محض اینکه همسرم در اتاق رو باز کرد تونستم چشمامو باز کنم

به هرحال چون اون وزن آخری از روم برداشته نشد فهمیدم اگر بخوای دعایی به گوشه های خونه بخونم یا وصل کنم به ضرر خودم تموم میشه و آسیب میبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای این چه تاپیک دارکی بود استارتر زد اخه ، تن و بدنم داره می لرزه 😭

وا خب عزیزم نخون

ترسناکه دیگه

میخواستم اول بنویسم کسی نمیتونه تحمل کنه نخونه

باز گفتم آخه این تایپیک کلا ترسناکه هرکس بیاد نمیترسه 🤚😑😁

وای نه من خدارو شکر دیگه راحت شدم البته نمی‌دونم تقریبا هرروز هم اسفند دود میکنم تو صحبت های یه ...

چق هزینه کردی برا سیداینا

من فکرکنم اون زمان بالای ده میلیون هزینه کردم ولی نتیجه ی خاصی ندادن😐(البته بجز امام رضا سید احمد)

یکی از سیدا گف یک ماه فقط غذای بی روغن بدون هیچ ادویه بخورم

حق نداشتم جز سه نوع غذا چیز دیگه ایوبخورم حسرت یدونه پفک لواشک...همه چی رودلم موندتا میخوردم سریع جن زده میشم مخصوصا مواقعی که ترشی پیازمیخوردم بی نهایت اذیتم میکردن میگف تواینه هم حق نداری خودتو تااخر عمرببینی فقط در حد یه نگاه خودتو اینه ببین حق نداری غذای فاتحه دار یا شب مونده بخوری من هنوزم اینارورعایت میکنم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2742
چق هزینه کردی برا سیداینا من فکرکنم اون زمان بالای ده میلیون هزینه کردم ولی نتیجه ی خاصی ندادن😐(ال ...

نه بابا

من کسی رو نیاوردم چون تو خواب اذیت میکردن فقط بعد یه مدت هم دیگه نفهمیدم اذیت کنن

همیشه هم قرآن میزارم بالای سرمون

زودتر از شوهرم از خواب بیدار میشم

نه بابا من کسی رو نیاوردم چون تو خواب اذیت میکردن فقط بعد یه مدت هم دیگه نفهمیدم اذیت کنن همیشه هم ...

نمک چاقو بزارکنار سرت خیبی تاثیر داره برارفع جن

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان