2733
2734
من دخترخالم میگفت یبار رفتم زیر زمین وسایل بردارم تا پله هارو رفتم پایین دیدم یچی مثله گربه بود ولی ...

اون چیزی که اون دیده رو اسمش رو یادم نمیاد ولی یه حیوون هست

اون حیوون تو جاهایی که قبرستون هست وجود داره

جثه از گربه بزرگ تر هست

از جسد آدما میخوره

واقعی هم هست

یه خانومه بچه کوچولو شو به خاطر اینکه گریه می‌کنه میندازه تو زیرزمین خونش

می‌ره کاراشو بکنه

اون بچه هم همش گریه میکرده می‌گفته لولو

اینم توجه نمی‌کرده

بعد که راش انجام میده می‌ره میبینه خون و یه چند تا تیکه پارچه لباس خونی از بچه هست

از خونه فرار می‌کنه شب شوهرش میاد میبینه و می‌ره به پلیس میگه و زنرو میگیرن و تحقیق میبینن اون حیوون بچه رو خورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اطرافیان ک با شخصیت قبلی میشناختنت چی

ازم دوری کردن خیلیا چون دیگه منم اون آدم سابق نشدم تنهایی بیشتر دوسدارم تا کنار کسی باشم یا تو جمعی باشم حرف زدنم محدود شده و به چندتا کلمه بسنده میکنم 

2728
اون چیزی که اون دیده رو اسمش رو یادم نمیاد ولی یه حیوون هست اون حیوون تو جاهایی که قبرستون هست وجود ...

واای خدای من چقدر ترسناک😱

ما تا به امروز هم باورمون نشده بود خالم میگه گربه بود پرنده اینا‌ می‌خورد تو لابد ترسناک دیدیش‌. نگو برای همین دخترخالم تا چن مدت همش میترسید‌ و میگفت وحشتناک بود و اصلا شبیه گربه‌ی عادی نبود‌...

با ادمای‌ بزرگ هم کار داره ؟ قدرتش‌ به اونا هم میرسه ؟

آخه از اون زیر زمین خالم اینا و مادرشوهرشون‌ استفاده میکنن‌ همیشه‌😶🤦‍♀️

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱
وای مگه عزراییل اینظوری میاد آدمو خفه کنه؟😭

نمیدونم ولی خیلی بدبود

من بختک فقط توخواب اذیتم میکرد

ولی اون موقع کاملا بیداربودم که بگم کار بختک بود میخواست خفم کنه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2740
ازم دوری کردن خیلیا چون دیگه منم اون آدم سابق نشدم تنهایی بیشتر دوسدارم تا کنار کسی باشم یا تو جمعی ...

خودت راضی هستی؟

ببین من قبلا با همه اوکی بودم ناراحتشون نمیکردم

الان فق خودمم و خودم با کسی گرم نمیگیرم زیاد

قاطی کردم ک کارم اشتباس یا ن بهم میگن افسرده ای

درصورتی ارومم 

ولی میترسم

همش میگم چون شخصیتم اینجوره درس نمیخونم و...

باید مثل بقیه باشم

بارها کابوس دیدم و لرزیدم تو خواب

یوقتایی میخوام خیلی تنها باشم ی وقتایی نیاز ب جمع دارم 

واای خدای من چقدر ترسناک😱 ما تا به امروز هم باورمون نشده بود خالم میگه گربه بود پرنده اینا‌ می‌خور ...

نمی‌دونم گلم

من از مادرم شنیدم

اون حیوون بالاخره یا اونجا خونه داره یا یه جوری می‌ره و میاد

بگردن همه راه هارو ببندن

اگر اشتباه نکنم تو روستای ما بهشون میگن «خورانو»

خودت راضی هستی؟ ببین من قبلا با همه اوکی بودم ناراحتشون نمیکردم الان فق خودمم و خودم با کسی گرم نم ...

خیلی راضیم تنهایی آرامشم بیشتره خیلی چیزا بهم الهام میشه نباید ذهنم شلوغ کنم بیخودی، اطرافیان مثل خانوادم فقط برام مهمن سعی میکنم دلشونم بدست بیارم اما دست خودم نیست بعضی وقتا

نمیدونم ولی خیلی بدبود من بختک فقط توخواب اذیتم میکرد ولی اون موقع کاملا بیداربودم که بگم کار بختک ...

منم بختک میاد سراغم

اولاش که شوهرم خونه ساخت چون قبلاً زمین باغ بوده انگار ما اومدیم تو محل زندگی اونا

بعد وقتی داشت می‌ساخت من همش خواب میدیم شوهرم بهم خیانت کرده

نگو اونم همین خواب هارو می‌دیده

بعدش هرجور بود اومدیم سر خونمون

هرشب منو اذیت میکردن تو خواب

وقتی شوهرم نبود

وقتی اون میومد میرفتن

هرچی هم بیشتر قرآن می‌خوندم بدتر میکردن

این آخرا که دیگه همش عصبیم میکردن تو خواب

یه بار تو چهار مرحله از خواب افتاده بودم مثل جسد حتی صدای زنگ گوشیم بالا سرم رو نفهمیدم

تو خواب یهو از این مرحله به مرحله قبلی کشیده میشدم انگار بعد که کامل بیدار شدم دیدم شوهرم روی پله ها. داره میاد تو خونه

به اون که گفتم فقط یه کلمه پرسید تو بیداری هم اذیتت میکنن یا فقط خواب 

منم بختک میاد سراغم اولاش که شوهرم خونه ساخت چون قبلاً زمین باغ بوده انگار ما اومدیم تو محل زندگی ا ...

بگم دلم واسه بختکی که اذیتم میکرد تنگ شده نمیخندی؟

من عاشق هیجانم عشق میکردم که تاحد مرگ میترسیدم بهدا فهمیدم جنی که اذیتم میکنه نرهست براهمین اینقدر بهش وابستم😂

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2706