2737
2739
عنوان

دعوا کردیم حقو به کی میدین؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5405 بازدید | 169 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

[QUOTE=333461562]خب منم هدفم فقط سرگرمی وگرنه یه ادم 19ساله چرا باید به فکر ازدواج باشه فقط داشتم متقاعدش میکردم خیلی ...[/QUOTE

اگ ی پسر خوب باشه دخترا از خداشونع ولی این جنسیت نمیشناسه خب پسرم اگ ی دختر خوب باشه از خداشه این پسره اصلا درک و فهم نداره 

همه این سختیام بخاطر اعتماد زیادی بود ک داشتم پشیمون نیستم ولی امیدوارم ناامید نشم 
2731
منم با این قضیه که حتما باید اینده داشته باشیم موافق نیستم اما بنظرم این پسره کلا پرته خیلی ترن افه ...

اره پرته همون صفاتاییه که میگه هست بچه ننه لوس نوب

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم
بخدا حوصله دارین با کسی ک آینده ای باهاش ندارین وارد رابطه میشین و وقتتونو صرف ی رابطه بی ارزش میکنی ...

دقیقاااا

من اصلا حوصله ندارم

اینکه وقتم تلف بشه برای همچین کسی

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds
میتونستی خیلی بهتر جوابشو بدی آخرشم ک انگار ب نفع اون تموم شد دقیقا داشت ب طور بی ربطی همه کاسه کوزه ...

خب مگه این مشکلش به اکسش ربط نداره؟یا بنظرت خودش مشکل داره و نرمال نیس؟

2738
خب مگه این مشکلش به اکسش ربط نداره؟یا بنظرت خودش مشکل داره و نرمال نیس؟

چتاش انگار ی پسر پونزده سالس تا ۲۴

همه این سختیام بخاطر اعتماد زیادی بود ک داشتم پشیمون نیستم ولی امیدوارم ناامید نشم 
دقیقاااا من اصلا حوصله ندارم اینکه وقتم تلف بشه برای همچین کسی

کار خوبی میکنی 

وقتت تلف میشه

پول بسته رو حروم میکنی 

اعصابت خورد میشع

چشات ضعیف میشه 

اونم برا کی ؟ ی آدم ب درد نخور و ی رابطه ی بی معنی

بنظرم ارزششو نداره

اکثر دخترا نه همه ی دخترا پسر خوب ببین رو هوا میزنن

از بس کمه پسر خوب تا ببینیم میزنیم رو هوا  چرا نزنیم ؟ 

پسری هم که از خودش تعریف کنه مثل این بهش بگو ذیگران باید تعریف کنن نه تو از خودت

چون واقعا بچه ست بچه ایم😐

نه اونقدرا که فکر میکنی بچه نیستین بچه موندین میفهمی منظورمو؟

والا عزیزم مدل نوشتنش که داره میگه زرت افشین خانه از دارغوزآباد

نه دانشجو دانشگاه تهران بوده بعدشم مهاجرت کرده کارشناسی ایتالیا بخاطر همین انقد ادعاش میشه و فکر میکنه همچی تمومه

2706