2737
2734
عنوان

دعوا کردیم حقو به کی میدین؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5405 بازدید | 169 پست
بله درسته دلیل تو رابطه بودن منم همینه تنهایی و نیاز به یه همدم ولی اون گفته فقط دخترا اینجورین و پس ...

چه حس بدیه 

بزرگتر که بشی بیشتر احساسش میکنی 

ببخشیدهاااااا ولی تا پسرا کمرشون پره عین موش میشم همین که خالی میشن میگن ما هول دختر نیستیم 

و خودشونو میبرن بالا تا دفعه ی بعد 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چرا به من توهین کردی؟اینجا که دیگه نمیتونم دروغ بگم ولی واقعا قصدم من این نیست که هی تکرارش میک ...

اگ گفتن حقیقت نشانه توهین ب شماست باشه من توهین کردم 

ن من از اولم گفتم اون ییشعوره و درکی از دخترا نداره بیا اصن فک کن دخترای قبلی زندگیش این طرز فکرو بهش دادن خوب تو الان با رفتار درست فقط میتونی طرز فکرشو عوض کنی 

اون اعتماد ب نفسش بالاست تو باید خودتو بالاتر ازش توضیح بدی تا بفهمه حتی واسه ازدواجم تو به کیسای بالاتر فک میکنی حد خودتو بیشتر ازون میدونی تو باید جوری رفتار میکردی ک بفهمه اگ بحث ازدواجم بود اونو انتخاب نمیکردی

اون عقل نداره دقیقا واسه همین بود ک تو باید عاقلانه رفتار میکردی

میخوای ناراحتم بشی بشو ولی تو دقیقااااا مث ای بچه ک اسباب بازیشو گرفتنو حرصی شده رفتار کردی 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2728
اگ گفتن حقیقت نشانه توهین ب شماست باشه من توهین کردم  ن من از اولم گفتم اون ییشعوره و درکی از ...

اره درست میگی از ظهر به حرفات فکر میکنم و کاملا درک کردم حرفاتو 

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم