2737
2734
عنوان

دعوا کردیم حقو به کی میدین؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5405 بازدید | 169 پست
اوک بای😂 من الان احساس میکنم یه تنه از کل دخترا دفاع کردم😂

ولی به خانومای متاهل توهین کردی:/

خانوم متاهل کلفت شوهرش نیست ملکه ی شوهرشه تاج سرشه

شما اگه تا آخر عمرتم مجرد بمونی بازم باید ظرف بشوری و غذا بپزی و ....

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه آخه به اکسش چه مربوط؟ خودش عقب مونده و مشکل دار و بیشعوره اکسش چیکار کنه؟ تو مگه رابطشونو دیدی ...

سایکو چیه

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
نه نمیشدم واقعا میگم چیزی ک مشخصه ذهن بسته طرف مقابلته  هیچ درکی از هیچی نداره اینک به زبون می ...

ببین منم اگه اعصابم اون لحظه اروم بود همینارو میگفتم ولی هیچ رفتاری از من سر نزده این خودش مشکل داره که مشکلشم برمیگرده به رابطه قبلیش 

2731
از چه نظر بچه موندیم

نبابا خوبین فقط از اکسش و مامانش و جدوابادش بکش بیرون.اتفاقا همینا که میگن بگیر نیست ثن از کسایی که الکی میگن بگیرن بهترن..فقط به حرفاش زیاد حساسیت نشون نده انگارکه برات مهم نیست

ولی به خانومای متاهل توهین کردی:/ خانوم متاهل کلفت شوهرش نیست ملکه ی شوهرشه تاج سرشه شما اگه ...

اره میدونم زیاده روی کردم حرف بدی زدم ولی الان بحث سر اینه بجز این جمله ها که گفتم بقیه جوابم خوب بود بهش اصلا این ارزششو داره؟

2740
نه دانشجو دانشگاه تهران بوده بعدشم مهاجرت کرده کارشناسی ایتالیا بخاطر همین انقد ادعاش میشه و فکر میک ...

اگه آشناست که هیچی 

وگرنه دروغ که شاخ و دم و نداره 

در ضمن پسر خوب به پولش و ثروتش نیست به مردانگی و مرد بودنشه 

چون واقعا بچه ست بچه ایم😐

😐جدی میگی😑💔

متاهل و متعهد🤝🦋' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘
اره میدونم زیاده روی کردم حرف بدی زدم ولی الان بحث سر اینه بجز این جمله ها که گفتم بقیه جوابم خوب بو ...

راستش اصلاااا ارزش بحث کردن نداشت نبایدم ازش معذرت خواهی میکردی حیف وقتت و اعصابت نیس؟!

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  
نه آخه به اکسش چه مربوط؟ خودش عقب مونده و مشکل دار و بیشعوره اکسش چیکار کنه؟ تو مگه رابطشونو دیدی ...

از اکسش تعریف کرده که چجوری بوده و واقعا ادم سمی بوده فکر میکنه همه اینجورین اره من نباید کوتاه میومدم 

2706